Заснована в 1994 році в м. Луцьку. Первинний склад:

  • Степан Чумак - гітара, спів
  • Юрій Братасюк - бас-гітара
  • Валерій Сивий - барабани
  • Олег Дмитрук - вокал

Всі музиканти грали у різних українських групах початку 90-х, у складі яких в свій час брали участь майже у всіх, відомих в той час західно-український фестивалях, де здобували, крім різних нагород, досвід, і піднімали свою майстерність. Найбільша перемога - перша премія на всеукраїнському телевізійному фестивалі "Мелодія-96", фінал якого відбувався на Різдво 1996 року у Львівській опері.

Пісня, яка перемогла, називалась "Добро і зло", в тому ж році група записала на луцькій студії "Олекса" альбом з одноіменною назвою "Добро і зло", який, на жаль, не вийшов. Ситуація, яка склалась у вітчизняному "шоу-бізнесі" не давала групі можливості реалізувати себе і щоб не робити шторм в "кориті з водою" музиканти, поважаючи себе і публіку, вирішили не маючи можливості змінити, не брати в ній участі і спокійно "осісти" в своєму рідному місті.

Отож на сьогодні музиканти "осіли" і пивному клубі "Майдан", , де з підтримки адміністрації клубу, добре і гідно себе почувають, граючи музику яка їм до вподоби, попиваючи пиво... полюбляючи гарних дівчат (подивитися). Музиканти не обмежують себе стилістично, хоча ближче всього їм тяжкий гітарний рок. Головний критерій це: професіоналізм, мелодизм і щирість.

Будучи самою відомою у себе в місті і регіоні групою "King Size" не любить "пантів", і не шукає собі дешевої популярності за будь-яку ціну, разом з тим музиканти групи твердо впевнені, що головне - чесно і якісно робити свою справу з любов'ю і повагою до фанів і людей, яким це потрібно і рано чи пізно, все стане на своє місце. Головний шлях, по якому йдеш з радістю...

Група часто грає за кордоном, в сусідній Польській республіці, де має теплий прийом. Склад групи за 10 років життя майже не змінився. В 2000 році групу покинув вокаліст Олег Дмитрук, основний вокал перейшов до гітариста Степана Чумака, після чого кілька років група існувала, як тріо, але познайомившись в 2003 році під час студійної сесії з талановитим гітаристом з Сімферополя Олександром Басовим, відомим по студійній роботі студії "Кіммерія" м. Сімферополь, де Саша переграв і переписав саму різноманітного музичного матеріалу, також студія "Паларіс" групи "Зурбаган".

Група "King Size" знову стала квартетом. Крім роботи в "King Size", лідер групи працює гітаристом в групі відомого в Україні і за її межами співака Олександра Пономарьова.