20 квітня 2018 року вперше в Луцьку відбудетьсяФЕСТИВАЛЬ АРТ-ПСИХОЛОГІЇ «INSPIRA».

ГО «ЦЕНТР ОСВІТИ «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ», пропагуючи серед людей поважного віку активний та здоровий спосіб життя, що формує активне довголіття, започатковує проведення ФЕСТИВАЛЮ АРТ-ПСИХОЛОГІЇ «INSPIRA» з головним гаслом «ТВОРІТЬ І НАДИХАЙТЕСЬ».

Головною метою Арт-Фестивалю є залучити людей всіх вікових категорій (від дітей до людей поважного віку 50+) до психологічних, творчих, культурних заходів для гармонізації внутрішнього стану методами мистецтва та творчості.

Арт-Фестиваль дасть можливість поєднати різні покоління в єдине товариство, напрацювати моделі спілкування між молоддю і старшими людьми.

Арт-Фестиваль – це створення картини «багатьох рук», «моментальної світлини» творчого «живого контакту» людей, які поєдналися СПІЛЬНИМ ПЕРЕЖИВАННЯМ і ВІДРОДЖЕННЯМ. Результатом спільної їх роботи стане єдність талантів і пошук креативних рішень, зв’язки між учасниками, комунікація, спілкування.

Разом з тим Арт-фестиваль – це активний відпочинок, відновлення, поповнення особистого досвіду, самопізнання і зміна як в кожному з учасників, так і в цілісному організмі групи.

Фестиваль стане ще однією подією, яка прикрасить наше місто своєю привабливістю для туристів.

Серед запрошених до участі у Фестивалі Університетів третього віку, які підтвердили своє бажання приїхати, є представники з Польщі, Італії і Нігерії, то цей захід набув міжнародного значення. Серед учасників з України виявили бажання взяти участь з Києва, Славянська, Краматорська, Львова, Стрия, а також з Волинської області. Реєстрація ще не закінчилась, тому очікуєються учасникики з інших міст України і Волинської області.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ ДО 15 КВІТНЯ 2018 РОКУ

[email protected]