У Луцьку – фестиваль сім'ї!!!

28 травня, в понеділок, на другий день свята Трійці відбудеться чудове свято для всієї сім'ї!

Кожна подружня пара матиме змогу не лише гарно провести час у різноманітних локаціях, а й вперше в Луцьку взяти участь у ПОДРУЖНЬОМУ ЧЕЛЕНДЖІ! Наша команда пропонує вам збагатити свої стосунки і пройти 6 кроків до зміцнення сім'ї в інтерактивній формі.

Адже,
ти почув – ти забув,
ти побачив – ти запам'ятав,
ти зробив – ти зрозумів.

Одним словом, вчимось, розважаючись ;)

Вам потрібен буде гарний настрій, почуття гумору і трішки серйозності, щоб зануритись вглиб один одного.

Кожна подружня пара, яка пройшла всі 6 кроків ПОДРУЖНЬОГО ЧЕЛЕНДЖУ, автоматично стає учасником розіграшу сертифікатів на романтичну чи сімейну вечерю від наших партнерів – рекреаційного комплексу "Рестпарк" на 1000 гривень (у кількості 1 шт.), та "Базилік" на 500 гривень (у кількості 2 шт.) Сертифікат на 500грн. отримає найдрайвовіша пара від піццерії "Фелічіта".

Для хоробрих, мужніх, відважних ТАТУСІВ в парку відбуватиметься силове змагання СУПЕРТАТО, в якому кожен батько за бажанням може взяти участь. За простих 30 секунд ви станете СУПЕРГЕРОЄМ для своєї дитини і подаруєте їй незабутні враження.
Зовсім скоро буде відкрите посилання на попередню реєстрацію.

Призерам силового змагання для татусів "Супертато": За зайняте 1 місце: сертифікат на 750грн. до піццерії "Фелічіта", 2місце: сертифікат на 500грн. до піццерії "Фелічіта" 3місце: сертифікат на 250 грн. до піццерії "Фелічіта". Унікальний подарунок для 10-ти особливих учасників змагання підготували організатори конкурсу. Вони отримають сертифікат на участь в унікальному майстер-класі для тата і дитини по виготовленню піци в піццерії "Фелічіта", який відбудеться 2 червня о 12.00

Для дітей: зона активного відпочинку: батути, майстерки, розваги, велетенські мильні бульбашки.

НА СЦЕНІ:

• RULADA – популярна співачка, автор, композитор, зоряний педагог по вокалу, засновник унікальної авторської школи різножанрового вокалу ImproviNation, є номінантом ряду престижних музичних фестивалів і премій: Х-фактор, Хіт-конвеєр 2016, Українська пісня, YUNA та ін.
• Олександр та Віта Ліванцови – автори українського сімейного хіту «Моя сім'я», композитори, автори пісень, переможці конкурсу «Християнська пісня року»
• Сергій Рибак – композитор, джазовий виконавець
• Подружні конкурси, ігри
• Подарунки для переможців від спонсорів


Організатори фестивалю: Центр сімейного життя, Луцька біблійна церква
За підтримки: Луцької міської ради, ВСЦЄХБ, Міжнародного центру батьківства
Партнери: рекреаційний комплекс РестПарк, ресторан Шоу Базилік, кав'ярня-пекарня Франс.уа, грузинська пекарня Сулі Гулі, піцерія Фелічіта, Двері Білорусії
Інформаційний партнер: ПравдаPRO