На Волині драйвове літо цього року відкривають Голоби з фестивалем " Весільні обряди"! Голобська громада багата традиціями, талановитими людьми та товарами власного виробництва, і цим усім радо будуть зустрічати гостей на початку літа. 12 громад Волині з представленням обрядів сторічної давності щодо приготування та святкування весілля, веселощі та зона для дітей з майстерками, змаганнями та розвагами, фудзона з гостиною від місцевих господинь з дотриманням звичаєвих весільних страв, ярмарок товарів та виробів, фотозони та сюрпризи від організаторів… Це все і більше чекає на нас вже невдовзі.

Творчі колективи громад, які беруть участь у дійстві , в активній фазі підготовки: відточують сценарій, готують голосові зв’язки та крохмалять костюми. Організаторам пощастило побачити репетиції та почути звичаєві частушки: «Як же хочеться побачити усе цілісно, відчути драйв від атмосфери та поділитися цим з глядачем» - коментують представники оргкомітету.

Надіємося, що цей маленький стартап для громади стане початком щорічного успішного заходу, який знатимуть на теренах України та чекатимуть фестивалю, щоб гарно відкрити літній туристичний сезон.