Андріївські вечорниці - добра та давня українська традиція. Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом,а напередодні цього, тобто 12 грудня, прийнято збиратися на Андріївські вечорниці.
За традицією, в цей вечір і ніч хлопці робили різноманітні дрібні капості дівчатам (викрадали і ховали предмети одягу, прикраси).
Дівчата ж в цей час займалися таємним обрядом — проводили ворожіння на судженого і на результат майбутнього сімейного життя.
Гурт Давня Казка обрав собі за традицію кожного року вшановувати це свято запальними концертами та шоу-програмою. Отож на цей рік, підсилившись фольк-колективом Чачка, ми готуємо чудову концертну програму у Луцькому Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.
На відвідувачів чекає запальний концерт, а також: гадання, оповіді про свято, театралізовані постановки та чудовий настрій на весь рік. А незаміжнім дівчатам - поради, що робити в цей вечір, щоб знайти свого суженого-ряженого! Колективи виконуватимуть як авторські, народні так і повністю автентичні пісні!