Арт-кафе «Стоп-кадр» вдруге прийматиме відомий український гурт «Антитіла». Аншлаг під час концерту та шалену популярність серед лучан виконавці уже відчули на собі, вперше побувавши на Волині влітку минулого року.

24 лютого 2012 року луцькі фанати знову матимуть змогу поринути в світ емоцій, драйву, справжнього українського поп-року  з елементами пост-панку, бріт-попу та з відтінками українського мелосу. Цього дня в арт-кафе «Стоп-кадр» о 20.00 розпочнеться концертна програма гурту «Антитіла» в рамках всеукраїнського туру на підтримку нового альбому «Вибирай».

 


Довідково: АнтитілА  — український поп-рок гурт, з елементами пост-панку, бріт-попу та з відтінками українського мелосу. Мова виконання — українська, російська, англійська.
Датою виникнення назви «АнтитілА» вважається 21 червня 2004-го року. Цього дня вокаліст гурту Тарас Тополя разом зі своїми однокласниками вперше заспівав однойменну пісню «Антитіла» в одному з популярних на той час столичних клубів.
2009 рік - «АнтитілА» стали одними з 5-ти номінантів від України на MTV EMA-2009 (Europe Music Awards).
У 2010 році шляхом голосування гурт здобув право представляти Україну на наймасштабнішому фестивалі Європи – SZIGET [4], що відбувся у Будапешті. "АнтитілА" виступили хедлайнерами сцени «MTV Headbangers» (За матеріалами Вікіпедії).