Справжній «англійський» квітень в Україні з джазовим колективом JulianTomas & Friends

«Якщо тобі пощастило дійсно полюбити когось, і це взаємно, тоді тобі більше нічого не потрібно». Джуліан Томас

Він довго шукав себе, він грав на барабанах та перкусії, поки не відкрив у собі вокаліста. Він змінив не один колектив, поки не створив свій і залишається вірним йому протягом 12 років. Він перейняв найкращі традиції джазової музики, він висловлює в своїй музиці любов. Він - Джуліан Томас. Проста людина з непростою біографією, приголомшливий вокаліст і композитор, що зібрав навколо себе найкращих музикантів Англії. Цієї весни Джуліан і його друзі відвідають Україну з презентацією нового альбому «This Fortress Love».

Один рік репетицій і п'ять днів запису дали свої плоди - «This Fortress Love» став не просто зібранням останніх пісень групи, а концептуальним твором. Це маніфест любові - справжньою і взаємною. Це маніфест творчості - чесному і всепроникному.
«Якщо тобі пощастило дійсно полюбити когось, і це взаємно, тоді тобі більше нічого не потрібно» - говорить Джуліан Томас. Ця ідея і стала основоположною для третього номерного студійного альбому групи.

Цього разу музиканти не обійшлися одними лише звичними акустичними інструментами (піаніно, акустична гітара та контрабас), а додали трохи електрики в басах і чарівний саксофон, без якого ми не уявляємо собі джаз.

JulianTomas & Friends - колектив, створений в 2000 році, сплів в своїх піснях мелодії чорних американських кварталів початку ХХ століття і сучасну елітарність туманною Англії. Хриплувато-ніжний голос Джуліана Томаса, акустичне наповнення ритмічних мелодій і зворушливі тексти пісень дозволяють слухачам відчувати всю гамму емоцій і надовго зберігаються в пам'яті.
У кожній композиції є своя особлива внутрішня експресія, вловити яку під силу справжнім поціновувачам не тільки красивою, але і якісної емоційної музики.
Чи не гучний голос і слова, а гучні емоції приковують увагу до цього колективу одного разу, і не відпускають вже ніколи. І це доводить популярність групи на всіх сценах - від клубів до міжнародних фестивалів.

Слухайте по-справжньому живу музику на концертах «JulianTomas & Friends»

тел. 200-577