Запрошуємо Вас до участі у важливій події європейського рівня.

Луцький джазовий клуб представляє:

Організатори Волинське молодіжне громадське об’єднання «Єднання», ВОГО "Фонд місцевого розвитку" та Благодійний фонд «Співдружність-Волинь» запланували провести 18-19 травня 2012 р. VІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Музичні діалоги 2012» приурочений до святкування Днів Європи в Україні.

Фестиваль відбувається під патронатом голови облдержадміністрації Бориса Клімчука та за сприяння: Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьку, Модерн-експо, Кромберг енд Шуберт, Благодійного фонду Василя Токарського, компанії "Новелла", Управління культури Волинської облдержадміністрації та Луцької міської ради.

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів. Замок символізує собою єднання України з Європою, тому його було обрано для проведення фестивалю, метою якого є популяризація української та зарубіжної джазової музики, інтеграція української музики до системи культурних цінностей Європи.

Метою нашого фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури.

У Фестивалі візьмуть участь професійні колективи з України, Польщі, Білорусії, Молдови та Великобританії.

На фестивалі заплановані музичні сюрпризи, а в кінці фестивалю обов'язково джем-сейшен!!!

Крім того, спільний проект, який ми втілимо з британськими колегами, мистецькою організацією «Jack Drum Arts» у травні 2012 року, відбудеться в рамках джаз-фольк фестивалю «Музичні діалоги 2012». Проект передбачає виготовлення та встановлення в Луцьку (Луцькому Замку!) так званої «звукової скульптури» ― перкусійного інструменту, що не має аналогів в Україні, оскільки є результатом досліджень Патріка Бартона, музиканта, який приїде до Луцька у складі делегації британських митців. А також, проведення майстер-класів для дітей різного віку та музикантів. Лише наші організації можуть запропонувати лучанам унікальну можливість здобуття нових знань та досвіду.

Квитки на фестиваль можна придбати за тел.: +380504385829

Вартість квитків лише 50 грн.

Увага!!! Знижка на придбання квитка для студентів та пенсіонерів при пред'явленні відповідного документу! Знижка діятиме до 17 травня 2012 року включно. В день фестивалю квитки продаватимуться за номінальною ціною - 50 грн.

Початок 18 травня о 17:00

Закінчення 19 травня о 22:30


http://yednannya.at.ua