Вахтанг Костянтинович Кікабідзе народився 19 липня 1938 року в Тбілісі

Народний артист Грузинської РСР (1980), лауреат багатьох міжнародних пісенних конкурсів і кінофестивалів. Почесний громадянин міста Тбілісі (1998). У 1999 році в місті Москві на «Площі Зірок" була закладена його зірка, а в 2006 році - його «Грузинська зірка» на площі перед будівлею Тбіліської держфілармонії. Кавалер орденів: Міжнародного ордена Миколи Чудотворця (за примноження добра на землі, представлений від України), Міжнародного ордена Костянтина Великого (представлений від Росії) і грузинських - ордена Честі (1994) та військового ордена Вахтанга Горгасала III ступеня. До 70-річчя нагороджений грузинським орденом Перемоги імені Святого Георгія і російським орденом Дружби (від останнього відмовився у зв'язку з серпневими подіями в Південній Осетії). Виконавець великої кількості популярних пісень («Чіто гріту», «Мої роки - моє багатство» тощо) Постійно гастролює. Об'їздив з концертами все 5 континентів. У кінематографі створив цілу галерею персонажів, які стали улюбленими народом. Досить назвати такі фільми, як: «Не горюй!", "Міміно", "Мелодії Верійського кварталу», «Зовсім пропащий", "ТАСС уповноважений заявити» і т. д. Остання картина «Фортуна» знята режисером Георгієм Данелія в 2000 році. З 1996 року внесений до міжнародної енциклопедії "Хто є хто».

Легендарний актор і співак Вахтанг Кікабідзе виступить в Луцькому драмтеатрі. Заспіває для Вас пісні з улюблених кінофільмів, які ніколи не застаріють.

Кажуть ці гастролі Вахтанга Кікабідзе прощальні. Мовляв і здоров`я вже не те, і вік. Адже «вже» 72. Сам співак подібні чутки не коментує взагалі. Отже приходьте 6 травня послухати «Проводи любові», «Країна квітів», «Приходь до мене ночувати», «Мої роки, моє багатство»...як в останній раз або, як в перший.

Разом з Вахтангом Кікабідзе порадують Вас своїми піснями і українські виконавці: гурт Олега Кульчицького, Руслана Шевельова.

Квитки в касі театру 130-150грн балкон, 180-250грн партер.

телефони для довідок: (0332)725460, (0332)725303