• Головна
  • Створення сайту Луцьк, розробка та договір
10:00, 5 листопада 2015 р.

Створення сайту Луцьк, розробка та договір

Створення сайту Луцьк - досить складний процес, необхідно врахувати безліч нюансів. З досвідом, часом на особистих помилках, починаєш звертати увагу на певні ключові моменти. Якщо ці моменти упустити, недоглядіти, то ризикуємо на виході отримати не той результат, на який розраховували.

Розуміння стратегії сайта

Перед тим як взятися за роботу, замовник і виконавець повинні чітко зрозуміти, як буде працювати сайт після його створення. Цей пункт включає просування сайту, технічний супровід, адміністрування, наповнення сайту і т.д. Часто замовник задається цими питаннями, коли сайт вже створений, і всі зміни призводять до відчутних грошових витрат. Для виконавця це теж важливо, адже не хочеться, щоб створення сайтів луцьк повністю відповідав технічному завданню, html верстці та якісному веб-дизайну, що не поповнить армію мільйонів даремних сторінок.

Ретельно продумана структура та навігація сайту

Структура сайту дуже важлива, вона задає тон подальшим етапам - компонуванні сторінок і його дизайну. Спешность в цьому питанні може дорого коштувати, тому що зміни на цьому рівні спричиняють зміни і на наступних.

Спочатку контент, потім дизайн

У разі інформаційного сайту контент первинний, а дизайн служить для того, щоб його правильно подати. Ставте завдання дизайнеру, коли у вас вже є контент. Це полегшить його роботу - він буде чіткіше розуміти специфіку окремих блоків і сайту в цілому. Після додавання матеріалів на сайт він буде виглядати як узгоджений макет, і ви не будете ризикувати, що верстка "попливе", якщо туди залити реальні дані. Особливо це важливо для Лендінгу (landing page). Вам доведеться підбирати дизайн під контент або контент під дизайн - вибір за Вами.

Стандарти та контроль

Якщо ви працюєте з субпідрядниками, ретельно пропишіть вимоги до їх роботи. Пам'ятайте, 80% успіху залежить від замовника. При постійній співпраці систематизуйте вимоги, зробіть їх стандартами - це допоможе спростити роботу і підвищить якість кінцевого продукту. Розробка сайтів Луцьк, це тривалий процес, програмування може затягнутись, а дизайн не сподобатись відразу замовнику. Слід вимагати договір та сайт та його підтримку в Інтернеті.

Договір

Не починайте роботу без письмового договору. Він не обов'язково повинен бути офіційним або надрукованим, цілком підійде і e-mail. Запишіть і узгодьте всі важливі пункти взаємодії замовника і виконавця, це позбавить від нерозуміння і проблем у майбутньому. Чим докладніше договір, тим ефективніше буде робота.

Передоплата

Це дуже банально, але чомусь багато наступають на ці граблі. Працюючи без передоплати, ви ризикуєте втратити свій час і гроші. Якщо ви серйозно налаштовані, замовник з розумінням поставиться до передоплати і не буде робити з цього проблему. Якщо роботодавець не готовий платити зараз, швидше за все, йому не дуже важливий сам проект або він ще шукає інші варіанти. У будь-якому випадку, це може обернутися проблемою для вас.

Тримайте замовника в курсі

Тримайте замовника в курсі подій. Наприкінці бесіди домовляйтеся про наступний контакті. Якщо у виконавця виникли проблеми, і він не може виконати роботу в строк, необхідно якомога раніше повідомити про це роботодавця. Випадки бувають різні, і замовник з розумінням поставиться до обґрунтованої затримці, якщо про неї повідомити заздалегідь. Пам'ятаєте, у замовника теж є плани, і він розраховує на вас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
ТОП новини
В Україні Бахмут став кривавим виром для двох військових
СБУ обшукала православний храм в Івано-Франківську
Російський мафіозний бос попереджає, що в країні зміниться влада
Матеріал опублікований за темою: Від 30 до 70 доларів за барель. Євросоюз вирішує, якою має бути "стеля" ціни на російську нафту Переговори між дипломатами ЄС щодо обмеження цін на російську нафту затягуються Країни G7 і Австралія домовилися про фіксовану
Оголошення
live comments feed...