• Головна
  • Дирекція луцького технікуму «відхопила» державні приміщення, однак забула, що обіцяла там створити музей
10:01, 30 січня 2013 р.

Дирекція луцького технікуму «відхопила» державні приміщення, однак забула, що обіцяла там створити музей

На базі найстарішого кінотеатру Луцька планувалось відкрити музей ««Жертв тоталітарних режимів». Але наразі там звичайні навчальні аудиторії Волинського технікуму Національного університету харчових технологій.  Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Нагадаємо, що  комплекс будівель у Луцьку по вулиці Кафедральна, 12 (поблизу Замку Любарта) з балансу кіновідеомузичного підприємства було передано у користування Волинському технікуму Національного університету харчових технологій. Однією з умов передачі стало доручення директору технікуму яке зобовзувпло його виділити у будівлі приміщення для створення та облаштування музею «Жертв тоталітарних режимів». Та по сьогодні музей не створено.

«Я мав дві розмови з керівником і можу зауважити, що там роботи певні виконані. Але ще чимало робіт треба зробити. Я пропоную заслухати на засіданні комісії керівника Волинського технікуму Національного університету харчових технологій. Він отримав безкоштовно, доклав зусилля, створив умови для студентів. Але в рішенні чітко записано. Я вважаю, що вже настав час заслухати на комісії цього керівника. І рішення комісії рекомендувати розглянути на сесії. Це треба зробити».

Голова Волинської обласної ради переконаний, що музей буде створено, однак не розуміє чому усе так затягнулось.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...