Під час дорожньо-транспортної пригоди в Луцьку на вулиці Данила Галицького ледь не постраждали пішоходи. Автопригода трапилася 13 червня, а фото ДТП на Луцькій дошці опублікував користувач Repz, - повідомляє «Волинь Post».

Він пише, що в автівці були двоє чоловіків, а машина їхала мостом, який сполучає вулиці Гнідавську та Данила Галицького, зі швидкістю понад 60 кілометрів за годину. 

Водій не впорався з керуванням авто і воно вилетіло на тротуар, а від удару об бордюр, стверджує користувач, відірвалися задні колеса. 

Користувач gonschik написав, що бачив ДТП, а автівка "летіла" приблизно 80-90 кілометрів за годину.

"я бачив як ця аварія відбувалась, якраз їхав на своїй машині у зустрічному до нього напрямку, чувак на ланосі їхав десь 80-90 з мосту через стир, коли почав повертати, то через велику для даного повороту швидкість передні колеса почало зносити, машина пішла в юз, на тротуарі стояло кілька людей, десь 4, точно не пам'ятаю, він летів прямісінько на них, чудом зачепив лише одну людину, думав змете усіх, все-таки встигли люди відступити на шаг в цей момент. Машина наїхавши на бровку злетіла десь метр, ну а де він зупинився я вже не побачив, проїхав. Дивно, але я не помітив що задні колеса відлетіли. Отаке-то", - повідомив він.

дтп луцк

 

дтп луцк1