Автомобіль «ВАЗ» вже на протязі багатьох десятиліть користується величезною популярністю у вітчизняних автомобілістів. Це обумовлено тим, що відносно при невисокій вартості, доступної для більшості вітчизняних автомобілістів, «ВАЗ» має досить пристойними як технічними, так і експлуатаційними параметрами. А якщо ще врахувати те, що автозапчастини ВАЗ досить широко представлені на вітчизняному ринку автозапчастин, то цю машину, по істині, можна назвать- народної. Звичайно, наявність широкого вибору автозапчастин вирішують багато проблем, пов'язаних з виробництвом якісного техобслуговування або ремонту. Однак, необхідно враховувати, що запчастина запчасті- ворожнечу. Навіть маючи абсолютно ідентичні зовнішні дані, вони кардинально можуть відрізнятися за якістю, що, природно, вплине на загальну працездатність системи, до якої вони належать. Навіть таке пристосування як стартер ВАЗ або водяний насос ВАЗ охолоджуючої системи від різних виробників, можуть по-різному виконувати свої функціональні обов'язки. У таких ситуаціях досвідчені автомобілісти, зазвичай, встановлюють оригінальні комплектуючі частини, які рівноцінно замінять вийшли з ладу деталі. Також, автомобілістам не варто забувати, що крім оригінальних автозапчастин існують альтернативні варіанти, які за якістю практично не відрізняються від заводських. У таких випадках автовласникові необхідно правильно зорієнтуватися серед безлічі торгових марок, які, дійсно, є рівнозначною заміною. Однак, існує й інший варіант. Це звернутися в компанію, яка спеціалізується на реалізації автозапчастин. Можна сказати, що компанії, які за свою тривалу професійну діяльність заробили довіру серед автомобілістів, ніколи не будуть пропонувати товар, який буде низької якості і не відповідати певним стандартам і вимогам, що пред'являються до даної деталі. Однак, таких компаній, які користуються популярністю в широкому колі автомобілістів досить небагато.

Одна з них-компанія Статус-М, яка є беззаперечним лідером вітчизняного ринку по реалізації автозапчастин, а також-найбільшим національним постачальником комплектуючих як на вітчизняні автомобілі, так і автомобілі закордонного виробництва на території нашої країни.

Компанія Статус-М, завдяки діловому партнерській угоді з ПАТ «АвтоВАЗ», має можливість надати автомобілістам оригінальні автозапчастини на дану марку автомобіля. Прямі поставки комплектуючих частин безпосередньо з заводу-виготовлювача, сприяють встановленню самої мінімальної ціни на товар. Тому, придбати гальмівні колодки ВАЗ або генератор ВАЗ, для автовласника, в порівнянні з цінами на звичайному ринку автозапчастин, стане досить незатратним процесом. З огляду на безліч альтернативних варіантів, за допомогою професійної консультації фахівця компанії, автомобіліст зможе вибрати для себе оптимальний варіант, який задовольнить його як за якістю товару, так і, природно за вартістю.

Тому, щоб захистити себе від покупки некондиційного товару або від виробника, якість продукції якого під великим сомненіем- необхідно звертатися в компанії, які, крім оригінальних автозапчастин, нададуть вибір альтернативних варіантів від відомих брендових торгових марок, де неякісної продукції немає місця.