Останнім часом все більше зовнішніх факторів негативно позначаються на можливості молодих жінок і чоловіків мати дитину. Погана екологія, низька якість продуктів харчування, швидкий темп життя і постійні стреси роблять свою справу. Однак поряд з цим активно розвивається і медицина. Сьогодні дуже мало проблем, які не можна було б вирішити за допомогою сучасних технологій.

Медичний центр "Мати і дитина" - це сучасний заклад, що спеціалізується на послугах для майбутніх батьків. Центр оснащений новітнім обладнанням для діагностики різних проблем, заважаючих успішно завагітніти і виносити здорову дитину. Спеціалісти центру мають достатній досвід і кваліфікацію для того, щоб втілити в реальність мрію наших клієнтів про поповнення в родині. На сайті “Мати і дитина” https://mdclinics.com.ua/ua/ можна детальніше ознайомитися з переліком доступних послуг та записатися на першу безкоштовну консультацію до репродуктолога.

Наші послуги

Звернутися до медичного центру "Мати і дитина" можна на будь-якому етапі - неважливо, чи ви тільки задумалися про бажання мати дитину, або ж уже давно намагаєтеся її зачати. Наші фахівці гарантують вам індивідуальний підхід, що дозволить виявити і усунути будь-яку проблему.

Залежно від поточної ситуації і ваших планів, ми можемо запропонувати такі види послуг:

  • планування вагітності - звернувшись ло нашого центру на цьому етапі, ви зможете дізнатися, які аналізи і дослідження необхідні для впевненості в готовності свого організму мати дитину. Під час вагітності всі ресурси жіночого організму спрямовані на підтримку стану плода, тому у майбутніх матерів в цей період дуже знижується імунітет і загострюються приховані проблеми. Своєчасна діагностика допоможе цього уникнути. Пройти обстеження перед плануванням необхідно і чоловікам;

  • генетична діагностика - дозволить знизити ризик народження дитини з будь-якими генетичними відхиленнями;

  • ведення вагітності - протягом усіх 9 місяців жінка буде перебувати під контролем досвідчених фахівців, що дозволить їй відчувати себе впевненіше і комфортніше. Ви зможете регулярно проходити обстеження та консультуватись з лікарем, а значить завжди знати все про стан свого здоров’я;

  • курси для вагітних - саме те, що необхідно парам, які вперше готуються стати батьками. Тут ви дізнаєтеся багато нової інформації, про те, як формується плід, як полегшити пологи і знеболити перейми, як вести себе з новонародженим і зберегти гармонію в сім'ї після появи нового її члена;

  • Лікування безпліддя - якщо вам не вдається завагітніти вже протягом року, це привід звернутися до грамотного фахівця. Спеціалісти нашого центру знайдуть точну причину, яка може бути абсолютно будь-якою, і запропонують методи її усунення. Ми використовуємо найсучасніші технології, в тому числі ЕКЗ та ІКСІ, які допомагають парам стати батьками.

Окрім цього, в медичному центрі “Мати і дитина” ви отримаєте необхідну психологічну підтримку. Період вагітності та пологів є справжнім випробуванням для сім’ї, адже він потребує багато моральних та фізичних зусиль. Маючи до кого звернутись з будь-яким питанням, ви зможете розслабитися та насолодитися цим чудовим етапом вашої родини.