Якщо підібрати аксесуар, який відповідає всім параметрам якості, він прослужить довготривало по максимуму. Але краще все-таки зупинитися на натуральних матеріалах. Якість матеріалу – це гарантія збереження речей, які носяться в сумці.

Хороші наплечні сумки із натуральної шкіри або замшеві сумки приємна на дотик, легко піддається чищенню. Навіть замінник високої якості не зрівняється з натуральним матеріалом, а може коштувати стільки ж.

Шкіра захищена від перепадів температур, відповідно вона не потріскається, особливо це актуально для ручок та лямок, вона пластична – після скручування не залишиться заломів.

Добротна підкладка забезпечить збереження форми і вмісту сумки, тривалий час експлуатації. Вона не пушится, не фарбується і тривалий час не рветься. Моделі, пошиті подвійною строчкою добре чинять опір навантажень і не порвуться під вагою речей. Якісна фурнітура – не ламається і не приносить дискомфорту власнику сумки.

Чоловічі сумки через плече дуже вигідно ви можете придбати в магазині "Сім сумок".

Аксесуари з першосортного текстилю легко відпираються або чистяться, малюнок не фарбується і довго не витирається. Найкраща спортивна сумка відрізняється якісною рядком, прослужить довгий час при постійних вагових навантажень на шви.

Неправильний догляд скоротить час шкарпетки навіть якісної сумки.

Догляд за аксесуаром з натуральної шкіри.

Не можна зберігати його в поліетиленовому пакеті, окислювальні процеси вплинуть на колір матеріалу. Шкірі потрібно дихати, тому покладіть в сумку мішечок з натуральної тканини. З фірмовими моделями вони йдуть в комплекті. Не сминайте аксесуар.

Шкіра не любить прямих сонячних променів, прибирайте сумку із зони їх попадання, наприклад, у шафу.

Не зберігайте біля опалювальних батарей і приладів.

По мірі забруднення чистіть сумку. Дістаньте вміст, вывернете підкладку, акуратно виперіть її і прополосніте. Промийте шкіру губкою з мильним розчином або спеціальним засобом згідно інструкції на ньому.

Видаліть залишки вологою ганчірочкою і витріть поверхню насухо. Після можна обробити матеріал кремом (безбарвним) для додання блиску і додаткового захисту. Додатково крем приховає недоліки від експлуатації: подряпини і заломи.

Въєвшєєся протріть пляму спиртовмісним засобом. Дійте акуратно – спирт висушує шкіру.

Для підтримки ідеального стану періодично протирайте сумку і підкладку вологою серветкою.

Догляд за аксесуаром з натуральної замші.

Зберігайте в шафі у бавовняному мішечку, набивши папером для збереження форми.

Вода – головний ворог цього матеріалу. У разі сильного намокання ретельно протріть аксесуар сухою ганчіркою і висушити при кімнатній температурі, акуратно повісивши за ручки.

Видаляйте забруднення з сумки і періодично протирайте поверхню для профілактики за допомогою спеціальної гумової щітки (або губки) з безбарвним аерозолем для замші.

Ще можна швидко промити аксесуар мильним розчином, не даючи йому ввібрати в себе воду. Важливо замшу не терти.

Якщо згини вироби із замші залоснились, акуратно потріть їх наждачним папером «нульовкою», не здираючи шар ворсу.