Конверти для новонароджених - особлива дитяча річ на виписку з пологовому будинку, тому до його вибору слід віднестися відповідально, адже саме він може надійно захистити новонародженого від лихого ока і непередбачених капризів погоди. Цей незвичайний предмет дитячого одягу складає основу усього наряду, його зовнішній вигляд надовго залишиться в пам'яті батьків, бабусь і дідусів, в нім малюк буде надзвичайно виглядати на всіх фотографіях, де він має бути чарівним.

Що треба врахувати при виборі конверта для новонароджених

Що треба врахувати при виборі конверта для новонародженихПроте при виборі конверта для немовлят на виписку слід звертати увагу не лише на стать дитини і погодні умови, грубі синтетичні матеріали в даному випадку абсолютно недоречні. Модель має бути виготовлена з натуральних, бавовняних тканин і якісного трикотажу. Тут виробники попрацювали на славу і конверти для новонароджених в цьому магазині: https://m-sonechko.com/ зможуть приємно здивувати вас.. Всі моделі мають не лише привабливий зовнішній вигляд, але і відмінну якість.

Творча майстерня магазину "Мамине сонечко" виготовляє безліч конвертів для немовлят на виписку, тут можна обрати вишиті та класичні моделі, прикрашені атласними стрічками та вишуканим мереживом.

Перед тим як купувати конверти на виписку з роддому, необхідно враховувати наступні моменти:

  • пору року;
  • матеріал виготовлення;
  • надійність застібок;
  • розмір;
  • якість швів і елементів декору.

Головною умовою при виборі конверта для новонароджених являється пора року. Ми виготовляємо моделі літнього варіанту, виконані з тонкої бавовняної тканини, теплі і легкі зимові моделі з наповнювачами із пуха і натуральної овчини, та демісезонні комплекти, виготовлені з сучасних тканин нового покоління, які захистять малюка від сильного вітру і вологи.

До вибору розміру варто підійти з особливою ретельністю, адже багато батьків купують придане малюкові ще до його народження, тому тут необхідно врахувати аналізи УЗІ, з допомогою яких можна приблизно врахувати вагу дитини і інші дані, принаймні, розбіжності будуть незначними. У великому конверті дитина почуватиме себе не зовсім затишно

У великому конверті дитина почуватиме себе не зовсім затишно, тому слід вгадати з розміром. Єдине, для зимових моделей слід передбачити невеликий запас, щоб малюкові можна було надіти теплий одяг.

Конверти для новонароджених в широкому асортименті

Нині існує величезний вибір конвертів для новонароджених, таких як конверт-ковдра, конверт-мішок або конверт-комбінезон, а для виписки з роддому існує конверт з жорсткою спинкою. Це дуже зручна модель, оскільки жорсткий внутрішній матрацик надійно захищає спинку дитини від різких рухів.

Всі моделі можна купити в майстерні "Мамине сонечко", і Ваш малюк буде комфортно почуватися в будь-яку пору року. З великої різноманітності моделей батьки виберуть красивий та якісний конверт на виписку з родому, і цей пам’ятний день надовго запам’ятається в пам’яті батьків та близьких родичів.