Де розважитися в Луцьку? Куди піти на вихідні чи просто перехопити щось під час робочого дня? А ви знаєте? Чи ще досі не маєте ані улюбленого місця, ані звички ходити на каву чи святкування у ресторан? Тоді вам час змінюватися, бо пересічний європеєць, в середньому, чотири рази на тиждень п’є або їсть в закладах громадського харчування. А Україна ж — це Європа!

Проте, давайте серйозно. Ніхто не планує змінювати ваші звички. Але якщо ви справді, як то кажуть, в активному пошуку ідеального місця, то, можливо, ми знаємо, що вам допоможе.

Tomato.ua систематизував багато даних

Хто володіє інформацією, той володіє світом. А хто вміє цю інформацію систематизувати, й досі видається деяким людям ледь не чаклуном. Нехай таким добрим чаклуном стане для вас всеукраїнський каталог кафе та ресторанів Tomato.ua.

Саме тут можна знайти бар чи кав’ярню, яка підійде саме вам. Хочете сьогодні посидіти з горнятком чогось гарячого та спокійно подивитися на людей, які метушливо пробігають повз? Виставте відповідний фільтр, і Tomato.ua покаже вам лише кав’ярні Луцька.

Вирішили випити після роботи з друзями? Теж не проблема. Tomato.ua знає всі паби та бари Луцька. Однак, є завдання і поскладніше. Ви хочете заспівати в караоке улюблені пісні Тартака? І знову цей сервіс впорається. Оберіть караоке у переліку послуг, і у вас буде перелік кафе, де можна розважитися таким чином.

За типом кухні або за локацією — Tomato.ua підкаже кафе

Хочете відзначити День незалежності США — оберіть у переліку типів кухонь американську й далі вже вирішуйте, куди саме підете. Або вам потрібна окрема бенкетна зала для новорічного корпоративу? Tomato.ua покаже й таки заклади.

І це ще не все. Тут ви зможете погортати меню, подивитися фотокартки інтер’єрів та екстер’єрів ресторанів Луцька, Tomato.ua покаже й відгуки гостей. А якщо ви завантажите додаток Tomato.ua у свій смартфон, то зможете постійно бути в курсі, які кафе та бари є поруч з вами. І не лише в Луцьку, а й у поїздках по Україні.

 

Шукайте з Томато та майте смачне свято, адже цей каталог ресторанів створений саме для зручності користувачів.