Наближається чергове свято, а ви так і не визначилися з подарунком? Тоді перестаньте ламати голову, адже є універсальне рішення. Йдеться про квіти - це ідеальний подарунок для дівчат незалежно від приводу.

Де замовити квіти з доставкою?

Чи може композиція виступати самостійним презентом? Звичайно, тільки якщо це скромний букет з 5-7 квітів. Вам доведеться знайти дійсно розкішну композицію - в асортименті інтернет-магазину u-f-l.net представлені відповідні варіанти. Щоб привітання виглядало більш урочистим, Вам буде необходна доставка квітів Львів - букет, надісланий з кур'єром, гарантовано справить враження на дівчину. Чи готова компанія UFL запропонувати такий сервіс? Звичайно, тут передбачена доставка букетів - кур'єр привезе їх в будь-який район міста.

Залишається тільки вивчити каталоги на u-f-l.net і підібрати відповідну композицію. Від розмаїття варіантів розбігаються очі? Тоді орієнтуйтеся на тренди, щоб подарувати дівчині дійсно вартий букет. Отже, що ж диктує чоловікам квіткова мода?

Шляпні коробки: популярний тренд

Саме така упаковка зараз в моді, Чому всім подобаються квіти в коробках? По-перше, виглядають вони нестандартно, що вже великий плюс. По-друге, коробка надає букету обсягу - квіти в ній "розсипаються" і виглядають ефектніше. По-третє, коробка стає частиною композиції і доповнює її. Зазвичай майстри використовують контрастні упаковки, щоб підкреслити відтінок квітів. Для більшого ефекту коробку іноді зобов'язують яскравою стрічкою.

Форма такої упаковки може бути різною. Необов'язково використовувати саме капелюшні коробки, хоча вони найбільш популярні. Також можна попросити майстрів використовувати упаковку у вигляді сердечка. Деякі замовляють букети в прямокутних або квадратних коробках.

Додамо макарун

Всі дівчата люблять солодощі. Чому б не прикрасити ними квіти? Наприклад, популярні сьогодні макаруни красиво відтіняють букет. Зазвичай для цих цілей використовують різнокольорові печива - вони укладаються в коробку поруч з квітами і утворюють з ними єдину композицію.

Вертикальні композиції

Останнім часом вони дуже затребувані у користувачів. Виглядають букети нестандартно і відразу привертають увагу. Чи можна знайти подібні варіанти в каталогах UFL? Так, тут є такі композиції - ви можете підібрати варіант з будь-якими квітами.

Вертикальні букети можуть бути дуже оригінальними. Наприклад, замість класичних рожевих / червоних троянд можна використовувати будь-які інші квіти нестандартних відтінків. За бажанням клієнтів співробітники UFL можуть прикрасити букет милим декором, наприклад, декоративним сердечком. Завдяки таким вдалим доповненням композиція вийде ексклюзивною і модною.