Зимова холоднеча, холодний вечір, темні сутінки, скуті фігурки людей, які поспішають додому - це грудень. Яскраві вогні на деревах, веселі світяться фігурки у дворі, привітальні погляди сусідів - це теж грудень. Тільки від вас залежить, яким він буде. Газон у дворі будинку з розвішеними вуличними гірляндами і навіть навколишній світ стануть привабливішими і веселіше. У продажу є величезна різноманітність товарів, щоб зробити правильну покупку, слід розібратися з їх характеристиками.

Як купити гірлянду для вулиці?

Покупці в першу чергу звертають увагу на загальний вигляд виробу: наскільки воно красиве, якісно чи виконано і, просто «подобається» чи «не подобається». Щоб купити гірлянду для вулиці цього недостатньо, потрібно звернути увагу на наступні параметри:

  • Ступінь захисту. Числа після абревіатури IP показують, наскільки захищеним буде виріб (чим більше числа - тим краще). Прилади, що мають IP44, можуть використовуватися на вулиці під навісом або козирком будинку. Захист з IP65, 67 дозволяє розміщувати прикраси де завгодно, вони не бояться ні дощу і снігу, ні поривів вітру, апаратуру з IP68 дозволяється занурювати в воду.
  • Робочий температурний режим. Якщо користуватися тільки в Новорічні свята, то основну увагу варто звернути на «мінусову» температуру. Дуже часто купують світлові прикраси для павільйонів та відкритих майданчиків ресторанів, а також місць, де проходять різноманітні заходи. В такому випадку буде цікавити широкий інтервал.
  • Джерела живлення. Якщо є можливість протягнути шнур з приміщення - то купуйте вироби, що працюють від мережі. Обов'язково варто поцікавитися, чи входить в комплект вилка, якщо немає - то треба замовити її окремо. При автономній роботі знадобляться батарейки.
  • Колір і матеріал шнура. Красиві лампочки, у яких можна побачити світлодіоди, кріпляться на шнурі білого або чорного кольору. Якщо ви хочете оповити голі стовбури дерев і «розбудити» їх світлом, то краще вибрати чорний колір, білий доречний для декорування вікон. Це найзагальніші рекомендації по дизайну, головна вимога - щоб прикраса принесло вам радість. Як матеріал для зовнішнього застосування краще вибрати каучук, він більш міцний і зносостійкий, правда, і ціна виробів буде вище.

світлодіодні гірлянди

Вуличні гірлянди в магазині Ledmafia

Щоб знайти вуличні гірлянди в магазині Ledmafia, необхідно зайти в розділ «Освітлення», вибрати «Світлодіодні гірлянди» і поставити галочку товару для зовнішнього використання. Буде потрібно зробити вибір між одноколірним світінням або кольоровим (RGB), а також формою:

  • Провідна або нитка, на якій встановлені цвітасті елементи.
  • Штора і сітка-водоспад мають одну ідею, але розрізняються виконанням і кольором світіння, в такому ж стилі, але коротша запропонована бахрома.
  • Ніжно виглядає дріт з різнокольоровими кульками, а кольорові шишки красиво розвісити на ялинці.

Вибирайте прикраса на свій смак, телефонуйте або пишіть менеджеру інтернет-магазину Ledmafia.