Навіть представники бізнесу, що дотримуються консервативних поглядів, сьогодні не заперечують важливість використання можливостей всесвітньої мережі. Найкращим способом заявити про існування бізнесу в повний голос являється створення власного повномасштабного інтернет – ресурсу. На сайті компанії розміщується найбільш повна інформація про компанію, послуги й товари, що пропонуються користувачам. Детальна інформація про компанію, її переваги та акційні пропозиції привертають увагу потенційних клієнтів, збільшуючи економічну ефективність бізнесу та сприяючи його розвитку. Серед недоліків такого підходу слід зазначити необхідність значних витрат на розробку та обслуговування віртуального представництва компанії. Ще потенційні клієнти не завжди бажають витрачати час на пошуки потрібного товару чи послуги в структурі складного інтернет – ресурсу.

Компанія DevItem пропонує бізнесу дієву альтернативу повноцінним мережевим ресурсам – створення посадкових сторінок (landing page). На ресурсі компанії https://devitem.pro/landing-page, розміщена інформація про вартість, термін виконання такої послуги, та контакти для зв’язку й оформлення замовлень. Лендінг – педж (посадкова сторінка)зазвичай являється односторінковим сайтом, що містить актуальну для користувача інформацію рекламного характеру. Потенційний клієнт отримує відомості щодо товарів та необхідні контакти без виснажливого пошуку цих даних по сторінках мережевого ресурсу. Невеликий мікросайт має вартість цілком доступну будь – якому бізнесу. Тому фінансово розробка сайту лендінгу під силу навіть новачкам у бізнесі. Доречною буде така послуга для компаній що мають потребу в презентації якоїсь однієї послуги. Раніше landing page використовували для збору контактів потенційних клієнтів, що заходили на сторінку з соцмереж. Сьогодні є можливість використання цієї функції для персоналізованої розсилки реклами та різних комерційних пропозицій. Посадкова сторінка сприяє конвертуванню відвідувачів мережевого ресурсу в покупців. Великими компаніями такі сторінки використовують як самостійний програмний продукт та в рамках власного повномасштабного сайту для висвітлення інформації про нові зразки товарів й акційної діяльності. Односторінкові ресурси створюють, використовуючи спеціальні програмні конструктори, що забезпечує можливість легкого трансформування їх вигляду та принципів будови. Такі сторінки адаптовані для зображення на екранах комп’ютерів та дисплеях сучасних гаджетів. Проста на вигляд цільова сторінка потребує професійного підходу при розробці, щоб забезпечити ефективну її роботу.

В компанії DevItem над створенням Landing Page працює професійна команда програмістів, дизайнерів, копірайтерів. Такий підхід гарантує результат, який впливає на зростання прибутків компанії. Компанією забезпечується реєстрація домену та технічна підтримка програмного продукту. Landing Page являється дієвим маркетинговим інструментом за демократичною ціною.