Масаж для чоловіків - цілий окремий напрямок зі своїми правилами і законами! Адже крім анатомічної будови чоловіче і жіноче тіло відрізняється своєю чутливістю і, звичайно, розташуванням найбільш чутливих зон!

Для чоловіка найбільш чутливими місцями вважаються западини під колінами, куприк, потилиця, зона живота між пупком і лобком, шия. Майстри салону Paradise у Львові http://paradise-mass.lviv.ua/ru не тільки знають про ці місця, але і вміють належним чином впливати на них для Вашого повноцінного релаксу.

У Львові можна відшукати кілька спеціалізованих місць масажного відпочинку для чоловіків, серед яких Парадіз виділяють такі переваги:

 • Цілодобова робота.
 • Асортимент програм (близько 30 технік).
 • Розташування (в самому центі Львова).

Для уточнення деталей відвідування або з метою записатися на один із сеансів у Львові скористайтеся номерами: (063) 0194-090 або (098) 1185-474.

Адрес эротического массажа во Львове

Особливості масажу для чоловіків у Львові у виконанні Paradise

Ключовими питаннями в темі масажу для чоловіків вважаються:

 1. Скільки за часом повинна тривати процедура? Жорстких вимог не існує! Ідеальним же часом для повноцінного релаксу вважається від 60 до 120 хвилин.
 2. Місця-табу під час масажу для чоловіків. Таких місць всього два: сідниці і живіт. Дотики в цих зонах повинні бути максимально легкими!
 3. Коли класичний масаж для чоловіків у Львові переростає в еротичний? Визначальних чинників тут два:
  • Зона впливу.
  • Метод масажу (атрибутика, аромати, музика і т.д.).

Paradise у Львові - це VIP-зона для Вашого повноцінного і комплексного відпочинку!

Головні моменти, що визначають успішність масажу для чоловіків у Львові

 • Професіоналізм майстра. У нашому VIP-салоні для чоловіків передбачені спеціальні курси, що підвищують кваліфікацію майстрів і, відповідно, ступінь Вашого задоволення!
 • Грамотно складений інтер'єр. Якісні красиві меблі, кількість світла, наявність дзеркал - увага приділяється кожній дрібниці.
 • Відсутність метушні, часу, нав'язливих бесід, гучної музики. Йдеться про будь-які дратівливі фактори, які можуть суперечити Вашому релаксу.
 • Продуманість програм масажних технік. Paradise у Львові - це не тільки асортимент, але і професійний підхід до складання кожної програми масажу для чоловіків!

Масаж для чоловіків з Парадіз у Львові - рецепт Вашого піднесеного настрою і відмінного самопочуття щодня!

Детальніше http://paradise-mass.lviv.ua/ru/content/kontakty