Сучасні радіатори систем опалення виглядають набагато естетичніше своїх попередників, але абсолютно не втрачають в функціональності: крім привабливого зовнішнього вигляду такі батареї в будь-якому будинку, квартирі, котеджі створюють атмосферу особливого затишку і комфорту, підтримують необхідну температуру і практично не вимагають ремонту. Зараз можна замовити якісні та красиві системи радіаторні системи, які ідеально впишуться в стилістичну концепцію приміщення, представляючи собою справжні шедеври інженерного мистецтва.

Особливості дизайнерських радіаторів

  • В останні роки зазнали змін не тільки предмети побуту, але і функціональні інженерні системи: тепер це повноцінні родзинки інтер'єру завдяки нестандартним забарвленням і конфігурацій. На виготовлення цих опалювальних варіантів йдуть різні матеріали - спеціальні сплави, чавун нового покоління. Такі системи відмінно впишуться в будь-які стилі сучасного інтер'єру.
  • Успіх таких виробів полягає в ексклюзивному дизайні і оригінальності, при установці систем відсутнє відчуття дискомфорту: батареї легко доповнять загальну картину приміщення.
  • Функції виробів також на висоті: агрегати розроблені за найкращими стандартами, тому відрізняються найдосконалішими експлуатаційними характеристиками. Опалення прекрасно справляється зі своїми завданнями, наповнюючи будівлі теплом з максимальною економією і комфортом.
  • Дизайнерські радіатори опалення - оптимальне рішення в вигляді наближеною до класичного вигляду конструкції або зовсім авангардних форм з широкою палітрою відтінків.

Кращі дизайнерські рішення від компанії «Радімакс»

Перспективне виробниче підприємство radimaxua.com займається створенням опалювальних систем, які нарівні з іншими елементами інтер'єру будуть відображати яскраву індивідуальність будинків, квартир, офісів, будь-яких закладів.

Велика колекція ексклюзивних радіаторних систем виготовлена ​​з сучасного чавуну: це можливість замовити батареї в будь-яких історичних стилях. Такі опалювальні системи незамінні при створенні певного стилю і унікальних індивідуальних інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів і готелів. Це кращий варіант для фамільного особняка і респектабельного житла: витрати на такі міцні та довговічні вироби швидко окупаються, а наявність радіаторних систем в закладі або котеджі говорить про добрий смак і солідному соціальний статус власника будівлі.