Пристрої плавного пуску електродвигунів AST використовуються для плавного запуску і зупинки асинхронних двигунів загальнопромислового застосування з потужністю 3-55 кВт і номінальною напругою 380 В. З застосуванням пристрою для плавного пуску вдається знизити ударні пускові навантаження на механізми, а також знизити короткочасні перевантаження мережі живлення .

За допомогою AST вдається знизити значення пускового струму в 2-2,5 рази, що знижує ризик механічних пошкоджень приводу і електромеханічні впливу на двигун.

Переваги пристроїв м'якого пуску

Серед переваг пристроїв м'якого пуску:

  • Зниження зносу двигуна в результаті механічної навантаження;
  • Зниження струмового перевантаження при старті двигуна;
  • Плавність роботи при використанні повторно-короткочасного режиму;
  • Зниження споживання електрики в ланцюгах;
  • Виключення комутаційних перенапруг;
  • Підвищення терміну служби двигунів.

Види пристроїв плавного пуску

Розрізняють три різновиди AST:

  • однофазні;
  • трифазні з 2-я тиристорн групами;
  • трифазні з 3-тя тиристорн групами.

Однофазні пристрої м'якого пуску AST1 використовуються в однофазних мережах з напругою 220 В і частотою 50 Гц. Вони застосовуються для управління однофазними конденсаторними двигунами.

Трифазні пристроїв м'якого пуску AST2 використовуються в трифазних мережах з напругою 380 В і частотою 50 Гц. З їх допомогою виконується управління виробничими механізмами, в конструкції яких є трифазні асинхронні двигуни загальнопромислового призначення, які застосовуються в легких і середніх пускових режимах.

Трифазні пристрої м'якого пуску ASD використовуються в трифазних мережах з напругою 380 В і частотою 50 Гц. Вони застосовуються для керування трифазними асинхронними двигунами, які встановлюються в загальнопромислових виробничих механізмах із середніми і важкими пусковими режимами.

Всі різновиди пристроїв плавного пуску дозволяють управляти пуском і зупинкою асинхронних двигунів в режимі поступового наростання обертів і зниження вихідної напруги. Дані пристрої не дають 100% гарантії захисту двигуна, тому слід передбачати також інші, зовнішні способи захисту двигуна.

На сайті https://www.soft-start.com.ua/ ви зможете оформити замовлення на різні види пристроїв плавного пуск від ТМ AST , які допоможуть продовжити час життя вашого двигуна і убезпечити його від поломок.