Японське вязальное обладнання давно і міцно закріпилося в своєму сегменті ринку на світовому лідері. Знаменита техніка Shima Seiki дозволяє зробити виробничий процес максимально оперативним і ефективним. Компанія працює на ринку понад півстоліття, за час свого існування успішно розробляє і впроваджує інноваційні технології, оснащує все новими функціями свою високоякісну техніку. Її можна використовувати як у великому виробничому циклі, так і в приватній майстерні для створення невеликих партій одягу. Купити японські в'язальні машини в Україні пропонує інтернет-магазин knitting-tools.com.ua. Тут зібрані найбільш популярні моделі, а також запропоновано оригінальні запчастини до В'язальне устаткування.

Японські в'язальні машини: ефективність систем і пристроїв

Вся техніка від японського виробника багатофункціональна, практична, довговічна. Вона дозволяє значно розширити можливості майстра за рахунок наявності різних опцій. До таких належить:

  • Система відтягують або пружних сінкеров-гребель. Саме такі елементи дозволяють забезпечити оптимальний рівень натягу ниток, нормальний рівень відтягує впливу на петлеобразующих ряд. Це сприяє отриманню нормальної, неперетянутой і рівномірної в'язанні.
  • StitchPresser - пристрій, який буде утримувати купон під час роботи майстра. Саме такий вплив дозволяє виключити деформування деталі, а також отримання рівномірної в'язки по контуру. Це унікальна технологія, на яку японська компанія отримала патент. Саме такий метод дозволяє успішно працювати, коли необхідно створювати гумові переплетення.
  • StitchPresser - пруткова відтяжка, яка оснащується моторним приводом. Цей пристрій підтримує роздільну регулювання рівня відтягнення ниток в різних напрямках руху каретки в процесі роботи (перенесення і пров'язування петель).

Це далеко не єдині функції, а лише одні з тих, що здатні зробити роботу майстра ефективної, якісної, легкої та безпечною. Фахівцю залишається тільки стежити за роботою техніки, програмувати її, встановлювати нитки.

Вигідні покупки в'язальної техніки в магазині knitting-tools.com.ua

Компанія knitting-tools.com.ua успішно зарекомендувала себе, запропонувавши інноваційні рішення для створення самих різних трикотажних речей. Вибрати відповідну модель обладнання для переоснащення фабрик або облаштування нових майстерень пропонує перевірена компанія, яка пропонує найвигіднішу вартість на весь модельний ряд пристроїв.