Захист трубопроводу від промерзання або перегріву - це головне завдання, яке слід вирішити ще в процесі прокладки мережі або її реконструкції. Для цього використовується сучасна ізоляція для труб, виконана за інноваційними технологіями та із застосуванням високоякісної сировини. Для виробництва використовується поліетилен і каучук. Саме такі матеріали можуть бути використані в якості основи для створення спіненої продукції. Використовуватися вона може в різних сферах діяльності (промисловості, виробництві, нафтовій і газовій галузях, в водопроводах і системах опалення), а також в побуті для прокладки і облаштування локальних мереж.

Головні переваги каучукової теплоізоляції

Теплоізоляція для труб з каучуку - продукція сучасна, вона дуже легка, а тому швидко монтується. Для цього на поверхні туб (а саме такий вид часто приймає продукція) зроблені зручні прорізи. Завдяки їм можна швидко встановити на потрібне місце виріб і зафіксувати його за допомогою клеять років або інших фіксаторів. Висока швидкість і простота монтажу - не єдині достоїнства продукції. До таких також можна віднести:

  • Великий термін експлуатації.
  • Надійний захист трубопроводів від псування - цей показник збільшується в 8-10 разів в порівнянні з аналогічними показниками продукції. Матеріал не боїться агресивного впливу різних середовищ, в тому числі води. Завдяки цьому гарантована висока ступінь захисту від освіти корозійних осередків.
  • Зниження до мінімуму рівня тепловтрат - як і поліетиленова ізоляція , каучукове виріб дозволяє економно витрачати енергоресурси. Кількість тепловтрат значно знижується - на 70% в порівнянні з показниками інших матеріалів.
  • Захист від утворення конденсату - на поверхні труб часто утворюються краплі вологи, яка збирається за рахунок значної різниці між температурою навколишнього середовища і рідини, що транспортується. Мінімальний рівень теплопровідності і герметичність виключають появу конденсату, що також продовжує термін використання трубопроводу.

Технічні якості

Продукція, представлена ​​компанією «Олтрейд», - це теплоізоляція нового покоління, якій притаманні такі якості:

  • Велика кількість закритих повітряних осередків.
  • Відсутність вуглеводневих сполук в складі, що відповідає європейським нормам.

Високоякісна термоізоляція з каучуку поглинає звуки і вібрацію, має високий рівень вогнетривкості.