Сьогодні працевлаштування в Європі стало особливо затребуваним. Це обумовлено в основному спрощенням режиму перебування в Європі (безвіз): традиційно затребувані заробітки за кордоном стали ще більш популярними.

Послуги працевлаштування

Наше кадрове агентство пропонує послуги працевлаштування в Європі, зокрема в Польщі. Ми знаходимося в Полтаві, маємо досить великий досвід роботи, тому наші послуги високо цінуються нашими клієнтами. Полтава — це обласний центр, з якого легко і з комфортом можна доїхати в Польщу чи іншу європейську країну. Будучи кадровим агентством, ми підбираємо оптимальний варіант роботи для Вас, виходячи з Ваших побажань і потенційних можливостей.

Польща стає ближче

Польща — одна з найбільш затребуваних країн серед українців у питаннях заробітку. Тому наше кадрове агентство також рясніє пропозиціями роботи в Польщі. Повна підтримка Вам гарантована. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому надаємо всю необхідну підтримку. З нами Ви будете в повній безпеці.

Основне при виборі вакансії

Висновок офіційного трудового договору з роботодавцем і робоча віза. Без візи робота в іноземній державі вважається незаконною, і вас можуть депортувати з країни. Це може статися, якщо ви тільки шість місяців присутні в статусі нелегального емігранта. А якщо термін незаконного перебування більше 12 місяців, то в'їзд в цю країну не буде доступний на 10 років.

Якщо пошук вакансії в Польщі або інших країнах для вас завершився успішно, то приїхавши на місце, вам слід в першу чергу:

Зареєструватись в посольстві або найближчому дипломатичному представництві. Це допоможе у випадку форс-мажорних обставин (воєнні конфлікти, землетрусу, повені і т. д.).

Наші працівники достатньо кваліфіковані, щоб надати вичерпні консультації щодо роботи за кордоном. Особливо якщо це перші заробітки, консультації потрібні обов'язково. Співробітники нашого агентства готові допомогти в будь-якому цікавому питанні. Нашою допомогою користуються багато охочих поїхати на заробітки — вони ж стають нашими постійними клієнтами. Це ознака високої майстерності кадрових працівників, що свідчить про правильної організації роботи.

Сайт агентства http://work.poltava.ua