На сьогоднішній день ринок автомобілів з пробігом з США найбільший і швидко зростаючий у світі. Тільки на одному з 4 найбільших аукціонів з продажу авто - аукціоні COPART (Копарт) для купівлі доступно близько 200,000 автомобілів, які постійно оновлюються. Якщо додати до нього інші найбільші авто аукціони Америки - iaai.com (Іншуренс), Manheim.com (Манхейм), Cars.com, ця цифра легко перетне відмітку мільйон. Як підсумок, Америка може запропонувати як великий вибір моделей автомобілів, так і найнижчі ціни на них. Купити бу авто в США можна набагато вигідніше, навіть в порівнянні з пропозиціями цін на старі автомобілі з Європи, не кажучи вже про Україну.

Майже всі автомобілі з США компанія Atlantic Express Україна купує на аукціонах. Однак, кожен з аукціонів має свої відмінності, які формують ціни на машини. У чому різниця між аукціонами Copart.com, iaai.com, Manheim? Тут все досить просто.

Copart.com і iaai.com (Іншуренс) - це страхові аукціони, тобто застраховані в США автомобілі, що потрапили в ДТП, які були пошкоджені у наслідок вандалізму, або побували у воді, потрапляють на ці аукціони. Іншими словами, авто були піддані страховим випадком. Одразу скажемо, що АтлантікЕкспер не працює з автопотопельниками. Варіант з пригоном такого авто можливий лише за прямим бажанням клієнта.

Аукціон Manheim.com (Манхейм) - це аукціон, на якому у 90% випадків авто абсолютно цілі, а причина їх продажу - це або продаж між американськими дилерами, або в компаніями лізингових послуг. Ще одна кардинальна відмінність Манхейма від Копарта і iaai.com в тому, що це аукціон закритого типу, а доступ до його лотів можливий тільки через спеціальний аккаунт, який також є у компанії AtlanticExpress.

Які переваги ви отримуєте працюючи з компанією AtlanticExpress Україна

Компанія AtlanticExpress Україна пропонує найширший асортимент авто з США, найвигіднішу доставку авто з Америки в Україну і гарантію якісних послуг. Найбільш поширеним і вигідним варіантом придбання авто з США – є привезення авто під замовлення. При цьому компанія повністю візьме на себе завдання по:

 • підбору автомобіля, який відповідає Вашим вимогам і бюджету;
 • покупці автомобіля на аукціоні (як правило Copart, iaai.com, Manheim);
 • оформлення всієї необхідної документації;
 • доставку автомобіля в Україну;
 • надання експедиційних і брокерських послуг після прибуття авто в Україну;
 •  допомога по митному очищенню автомобіля, отриманням сертифікатів відповідності і з постановкою автомобіля на облік в Україні.
 • за бажанням покупця ми можемо надати допомогу в реставрації автомобіля після ДТП, постачання деталей.
 • можливо також проведення всіх заходів «під ключ», ввезення, розмитнення і проведення 100% якісного ремонту.

Наші переваги:

 • ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАНТАЖУ (ми забезпечуємо доставку авто з Америки в Україну максимально безпечно, оскільки всі авто застраховані).
 • ДОВІРА КЛІЄНТІВ (Більш ніж 1000 клієнтів, які скористалися нашими послугами, залишилися задоволені послугами нашої компаній)
 • ШИРОКИЙ ВИБІР АВТО (Працюючи з головними аукціонами авто в США, ми пропонуємо найширший асортимент б/у авто з Америки. З нами купити авто в США легко і вигідно!).
 • надання повного спектру послуг, пов'язаних з ввезенням, митним оформленням, реєстрацією та проведенням відновного ремонту.
 • найбільша компанія-експортер авто з США в Україні – 7 офісів по Україні, включно з містами Луцьк, Івано-Франківськ, Львів. Домовленість з першочерговим обслуговуванням з 11 портами на території США та Канади.

З компанією AtlanticExpress Україна американські авто є набагато ближчі та доступніші, ніж можна уявити.