швидкий кредит за 15 хвилинПослуга мікрокредитування з'явилася зовсім недавно. Мікрофінансові організації, які займаються наданням таких послуг, зрозуміло, також існують поки недовго. Вони не є банківськими установами і були створені спеціально для надання такого роду послуг. МФО мають чималу популярність, так як, на відміну від банків, не вимагають великої кількості документів при оформленні як звичайного, так і швидкого кредиту за 15 хвилин. Позичальникові досить буде лише пред'явити свої паспортні дані, щоб потім у разі несплати боргів, кредитори знали, з кого вимагати гроші. Комі паспорта, більше нічого не потрібно. Отже, такою послугою може легко скористатися той, хто має погану кредитну історію. Про те, скільки разів і в яких банках позичальник раніше вже брав кредит, МФО нічого питати не буде. Більш того, організацію навіть не цікавить, чи працює взагалі та людина, якій вона видає позику. Головне щоб за відведений термін борг був виплачений. Наявних у них паспортні дані для цього цілком вистачить.

Але, звичайно, послуги, що надаються мікрофінансовими організаціями, не є безкоштовними. За простоту оформлення заявки доводиться в буквальному сенсі платити. Кожен день борг може збільшуватися приблизно на 1% від виданої суми, і тому все через пару місяців переплачувати доведеться подвійно. Кредитні ставки становлять від 0,01% до 2% на добу.

МФО завжди намагаються лояльно ставитися до своїх клієнтів і нерідко йдуть їм на зустріч, якщо ті просять продовжити термін погашення заборгованості. Але все ж не потрібно зловживати їх лояльністю. В остаточному підсумку все одно доведеться платити. І чим раніше буде погашений кредит, тим менше буде вірогідність потрапити в боргову яму.

Для того щоб не нажити собі проблем, потрібно прагнути якомога швидше погасити заборгованість. А перед тим як брати позику, слід зробити правильний вибір на користь тієї чи іншої організації, і потім уважно вивчити умови договору. Краще вибирати таку МФО, якій довіряють багато позичальників і про яку відгукуються в основному позитивно.А ще краще – вибратикредит без відсотків (наприклад тут https://deltabank-online.com.ua/besprotsentnyj-kredit/), що хоча й звучить не реально, проте є цілком можливим.В іншому випадку замість того, щоб під час фінансових труднощів спростити собі життя за допомогою взяття в борг невеликої грошової суми, позичальник змушений буде на кілька місяців або навіть років стати боржником. Перед тим як погодитися з умовами, які висуває компанія, потрібно їх уважно прочитати, звертаючи в першу чергу увагу на розділ про простроченнях й переплату.