Нова колекція Конверс віддає данину багаторічним відносинам з NBA, яка пов'язана з виробником кед з дати її заснування в 1946-му. Багата баскетбольна спадщина стала справжнім натхненням для нової колекції Converse x NBA.

Баскетбольні Converse All Star з'явилися в 1917-му. Через тридцять років, під час першого сезону Ліги, кожен професійний гравець носив ці кеди. Чемпіон НБА Джуліус Ірвінг, який увійшов до списку п’ятдесяти найкращих гравців за 50 років в 1996-му, згадує своє дитинство: «коли я побачив баскетбол по телевізору вперше, мої улюблені гравці були взуті у Chuck Taylor. Це було взуття, яке я бажав отримати». З часом його бажання виповнилося – Джуліус не тільки став легендарним гравцем, але і брав участь в рекламних кампаніях Конверс в 70-х.

В цьому році Nike зміг відвоювати контракт з НБА у Адідас, тому бренд Конверс, що належить йому, також отримав право використовувати логотипи всіх команд. Компанія просто не могла не використати таку можливість, а тому в новій колллекціі з'явилася маса незамінних для фанатів моделей. Американська компанія Converse, дочірнє підприємство Nike, випустила лімітовану колекцію знаковою моделі кедів Chuck Taylors для всіх 30 команд баскетбольної ліги NBA.

Нову колекцію можна розділити на три лінійки:

  • Gameday,

  • Legend,

  • Franchise.

Набір Gameday включає 250 пар, кожна з яких має свій власний номер. Моделі містять деталі з автентичних трикотажних виробів NBA, шкіряні елементи і тиснення з логотипом.

У лінійці Legend представлені більш розкішні варіанти кед, для неї було обрано п'ять найвидатніших клубів NBA: Бостон Селтикс, Чікаго Буллз, Голден Стейт Ворріорс, ЛО-Анжелес Лейкерс і Нью-Йорк Кнікс.

На моделях лінії Franchise відображені 13 команд, їхні логотипи вишиті на язичках кедів, а верхня частина виконана в клубних кольорах. Комфорт забезпечують фірмова устілка Lunarlon і внутрішня підкладка з мікро-замші.

Колекція почала продаватися в магазинах усього світу з 29 вересня 2017 року. , В Росії в продаж надійдуть тільки 6 моделей з нової колекції Converse x NBA.

Відносини НБА і Converse не припинялися ніколи. Цей реліз - вираз всієї любові і поваги, які накопичилися у обох сторін за багато років. Справжні шанувальники баскетболу високо оцінять дизайн и основний задум цієї колекції.

https://www.converse.one/