Фірма-виробник Noxton Technologies пропонує широкий спектр специфічних лакофарбових виробів, які не мають аналогів за своїми якісними характеристиками.

Наші продукти здатні автономно світитися в темряві. Протягом дня самосвітна фарба накопичує енергію від сонячного світла, звичайної лампи, а з настанням темряви світиться до 8-12 годин.

Зарядка таких фарб відбувається досить швидко. Наприклад, підзарядка енергії від сонця відбувається за 10-20 секунд.

Використання самосвітної фарби для отримання мінімальної ціни на фотолюмінісцентні знаки безпеки: http://noxton.net/glow-safety-signs.html

ЛФМ Noxton Tech можна розділити на кілька основних видів, виходячи зі споживчих якостей:

 • світна фарба Нокстон
 • люмінесцентний пігмент ТАТ 33
 • люмінесцентна фарба Нокстон
 • флуоресцентна фарба від фірми Нокстон
 • светловідбиваюча фарба Noxton.

 

Де купити люмінесцентну фарбу в Україні:

Світна в темряві фарба від Noxton Tech - це інноваційна розробка в області лакофарбової продукції. Фарба, яка світиться сама по собі в темряві, саме так можна назвати світлонакопичувальну фарбу на основі люмінофора ТАТ 33.

Якісна і неповторна за своїми характеристиками світлонакопичувальна фарба від Нокстон стала справжнім відкриттям для аерографії, шовкотрафаретного друку, створення сітілайтів і розробки рекламних кампаній, в оформленні інтер'єру й екстер'єру, а також у флористиці, боді-арті і багатьох інших областях.

Особливо широке використання люмінесцентна фарба знайшла в системах безпеки: світні в темряві плани евакуації для приміщень, розмітка території самосвітними елементами, знаки пожежної безпеки за ДСТУ, люмінесцентні самосвітні стрічки. Як працює люмінесцентна фарба Нокстон на прикладі світних квітів: http://noxton.net/glow-flowers.html

Цікавим залишається той факт, що принципи застосування звичайної фарби і світної залишаються ідентичними. На практиці для фарбування використовується в основному пензлі, пульверизатор або валик. Світна в темряві фарба Нокстон не вимагає якихось спеціальних навичок для нанесення.

Перемішайте суміш до однорідного стану, нанесіть на поверхню і дайте підсохнути, ефект накопичення і самосвітіння починає працювати моментально.

Світний порошок - купити у виробника:

Люмінофор ТАТ 33 - це основна складова наших світних фарб. Це абсолютно безпечний світний порошок, який передає люмінесцентний ефект всій банці з фарбою. Мікрогранули розподілені по всьому складу і є невід'ємною частиною даного виду ЛФМ. Люмінесцентний пігмент ТАТ 33 продається також окремо і є самостійним продуктом. Як використовувати епоксидну смолу і люмінесцентний пігмент, щоб отримати епоксидний люмінофор: http://noxton.net/luminophors.html

Люмінофорна фарба Нокстон не вимагає спеціальної підзарядки, навколишній світ зробить це сам. Дуже ефектно виглядають забарвлені світні диски, тротуарна плитка, зовнішня реклама з елементами світіння.

Де купити рефлективну фарбу в Західній Україні:

На противагу ефекту фосфоресценції (післясвітіння), світловідбиваюча фарба Noxton світиться в той момент, коли на неї потрапляє світло. Так звана відбивна фарба підвищує безпеку руху на дорогах в темну пору доби. Елементи розмітки, зроблені за допомогою рефлективної світловідбиваючої фарби або емалі, помітні з відстані 200 метрів. Покажчики, небезпечні дорожні ділянки, заїзди та виїзди позначають світловідбиваючою фарбою, яка моментально світиться при направленні на неї світла фар автомобіля.

Флуоресцентна акрилова фарба за вигідною ціною в Луцьку:

Для любителів нічних яскравих вечірок і неонового підсвічування була створена флуоресцентна фарба Noxton, що проявляє свої властивості під впливом ультрафіолетових променів. Особливістю флуоресцентної фарби є більш широкий асортимент доступних відтінків і кольорів, здатних яскраво світитися при дії ультрафіолетового випромінювання від будь-якого джерела. Найбільш часто флуоресцентну фарбу Noxton застосовують при оформленні клубів або танцювальних майданчиків на відкритому повітрі, дизайні приміщень, автотюнингу.

19 видів світних фарб Noxton, 18 видів флуоресцентних УФ емалей, 4 види відбиваючих емалей Light reflective роблять нашу фірму беззаперечним лідером по всій території України в області виробництва спецфарб.

Приєднуйтесь до нашої партнерської програми, відкривайте філія на найвигідніших умовах в Луцьку, своєму місті або Волинській області (поспішайте - в регіоні може бути тільки один партнер), отримуйте партнерську знижку 25-35% на всю лінійку фарб Noxton.

Основні вигоди партнерства і франшизи від Нокстон в Луцьку:

 • Можливість відкриття ексклюзивного представництва в регіоні по світній фарбі або фотолюмінофору ТАТ 33;
 • Гнучка партнерська програма, працюємо з 2007 року;
 • Дилерські ціни на весь асортимент компанії;
 • Широка область застосування світних, флуоресцентних і світловідображаючих фарб;
 • Безкоштовна доставка для представників;
 • Перенаправлення покупців з області на представника (ми не обслуговуємо замовлення від клієнтів з Вашого міста чи області).

Набагато більше цікавої інформації Ви завжди знайдете на нашому сайті: www.noxton.net

Вигідні умови співпраці від фірми Noxton Tech! Надаємо підтримку, проводимо навчання, забезпечуємо рекламною продукцією, надаємо право ексклюзивного партнерства на території закріпленої за Вами області! Телефонуйте вже сьогодні, щоб стати ексклюзивним представником в Вашому регіоні!