Регулярний догляд за автомобілем передбачає своєчасне усунення всіляких забруднень з поверхні кузова, днища і коліс. Щоб якісно привести в порядок машину однієї води недостатньо. Автовласникові необхідно обзавестися хорошим автомобільним шампунем. Причому економити не варто, автошампуни значно відрізняються за складом від звичайних миючих засобів, виділяються високою ефективністю, а також дбайливим ставленням до покриття кузова.

Основні різновиди автошампунів

Першочергово необхідно вибирати якісну продукцію відомого виробника. Відмінно себе проявляють автомобільні шампуні Venor. Прекрасно справляються з будь-якими забрудненнями. Буває двох типів - для ручного миття і безконтактної.

Ручний метод досить трудомісткий. Миючий засіб за допомогою губки наноситься на кузов. Якщо шампунь грамотно обраний, вся грязь буде усунена. Головний плюс даного методу - це не потрібно використовувати спеціальне обладнання. Однак ручна мийка вимагає значно більше часу, ніж безконтактна.

Безконтактна мийка дозволяє за 15 хвилин привести авто в повний порядок. Автошампунь для подібного типу мийка виділяється наявністю більш сильних речовин, які ефективніше справляються з будь-якими забрудненнями. Ось тільки подібний метод передбачає застосування спеціального обладнання, яке виділяється немаленькою ціною.

Як грамотно вибрати шампунь

Вибираючи оптимальне миючий засіб, необхідно враховувати метод миття, стан покриття, рівень забрудненості. Спираючись на ці моменти, можна без праці вибрати оптимальне рішення.

Додатково автошампуни Venor поділяються на кілька підвидів:

  • З ефектом полірування. Застосовується з метою виключити подальшу полірування з воском. Він уже входить до складу мийного засобу. В результаті в процесі миття на поверхню покривається воскової плівкою, вона надійно захищає кузов від бруду і забезпечує необхідний блиск.
  • Без полірування. Застосовується для усунення невеликих забруднень. Використовувати можна щодня.
  • Для миття авто з пошкодженим лакофарбовим покриттям. Шампунь ефективно захищає поверхню від виникнення іржі, до моменту відвідування автосервісу.

Також необхідно відзначити, що шампунь вигідніше купувати у великих ємностях. В такому випадку буде спостерігатися хороша економія, враховуючи, що автомобіль необхідно регулярно мити.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.