Принтер штрих – кодів початкового класу затребуваний на підприємствах, де добовий обсяг друку не перевищує 6000 етикеток. До такої категорії відносяться: магазини, невеликі склади, компанії, в яких пристрій використовується для вирішення офісних завдань. Матеріал, що застосовується для друку, практично завжди самоклійкий і буває глянцевим, картонним, пластиковим (для принтерів магнітних карт), термостійким.

Обладнання для друку даного початкового класу відрізняється доступними цінами, надійністю в експлуатації. Для покупця це значить економію на вартості пристрою та забезпечення підприємства штрих-кодами в достатній кількості. Не виключено, що Вам буде важко зробити вибір в різноманітті пропозицій нашого інтернет – магазину. На допомогу завжди Вам прийдуть наші менеджери, які зможуть відповісти на всі Ваші запитання стосовно обладнання та допомогти зробити правильний вибір. Для прийняття рішення Вам потрібно знати, яку кількість наклейок ви збираєтеся друкувати в день принтер етикеток, чи потрібен термопринтер, що працює на основі, захищеній від сонця, стійкій до вологи та хімічних речовин, яким чином відбувається маркування товару – на місці друку чи надрукований матеріал згортається попередньо в рулон. Якщо Вам відомі відповіді на ваші запитання, знаєте, яка модель потрібна, сміливо вивчайте каталог. Якщо є якісь сумніви, вивчайте ретельно характеристики в описі до кожного товару.

Комерційні принтери етикеток

Комерційні принтери штрих-кодів – це універсальні друкарські пристрої, здатні забезпечити невеликий магазин, супермаркет або підприємство необхідними в роботі цінниками, етикетками, штрих-кодами. Придбання таких пристроїв дуже вигідна підприємству, оскільки це допомагає зекономити значні кошти і час на користування послугами типографії.

Переваги настільних принтерів штрих-коду:

  • помірна ціна;
  • компактні розміри;
  • добра продуктивність;
  • зручність і простота у використанні;
  • не вимагають регулярного обслуговування;

Кількість етикеток, що можна надрукувати на комерційних принтерах

Залежно від потреб підприємства, Ви можете придбати, як простий настільний принтер для друку етикеток, так і більш функціональний комерційний. Обидва види відносяться до середнього сегменту даних пристроїв, але можуть відрізнятися за продуктивністю, швидкості і якості друку.

Найчастіше, комерційний принтер використовується на тих підприємствах, де немає потреби друкувати більше 5-10 тисяч етикеток за день. Друк може наноситися двома способами, а саме: термо- і термотрансферним. В настільних і комерційних принтерах встановлюються термоголовки з розширенням 203DPІ, 300DPI. Від розширення залежить якість і чіткість друку. Якщо Ви плануєте використовувати принтер виключно для друку штрих-кодів, тексту, елементарної графіки, то Вам цілком підійде розширення 203. Якщо потрібно більше якісне зображення, то використовується розширення 300. Такі принтери здатні друкувати навіть на текстилі. Робочий ресурс термоголовки може змінюватися залежно від продуктивності і від розширення. В даній категорії принтерів він може бути від 25 до 100 км.

Протокол зв’язку, що використовується для комерційних принтерів етикеток

Щоб забезпечити приладу зв'язок з основним пристроєм (комп’ютером, POS – терміналом), вони обладнуються такими інтерфейсами, як Ethernet, LPT, WiFi, USB, RS-232, Bluetooth. Перед тим, як підключити його до пристрою, необхідно встановити особливий драйвер, який зазвичай іде разом в комплекті з ним. Перед початком установки принтера, потрібно ознайомитися з інструкцією.

Купити комерційні принтери етикеток і штрих-коду в Києві

Перед вибором пристрою, варто ретельно розібратися в його технічних характеристиках. Якщо у вас є якісь сумніви, звертайтеся до менеджерів нашого інтернет – магазину, вони вам допоможуть.

Купити настільний принтер етикеток за доступною ціною можна в інтернет – магазині «Технолоджик», в якому тільки якісний товар, від перевірених виробників, який відрізняється довговічністю і надійністю. Ми працюємо з усіма регіонами України і швидко зробимо доставку товар.

Комерційні принтери етикеток в магазині Технолоджик – це гарантія і сервіс від 12 місяців! У нас найвигідніші акції та пропозиції!