Ресторанний бізнес при готелі є вельми затребуваною послугою. Багато громадян при виборі готелю віддають перевагу саме тому закладу, де організована система харчування. Так, ресторани для весілля у Львові «Варшава» запрошує гостей зустріти новорічні свята та провести корпоративи у свої затишних стінах.

Як правило, сніданки входять у вартість бронювання і надаються безкоштовно. Найчастіше вони організовуються за системою «шведський стіл» і надаються з 8.00 або 9.00 до 12.00. В обідній час (приблизно з 12.00 до 16.00) клієнтам ресторану пропонується звичайне меню і готові варіанти комплексних обідів - бізнес-ланчі. Увечері в залі може грати жива музика. Більшість закладів при готелях працюють цілодобово, закриваючись лише на невеликій технічну перерву.

Відвідувачами ресторану при готелі бувають не тільки постояльці. Основний потік клієнтів з боку спостерігається в денний і вечірній час. Зали є зручним майданчиком для ділових обідів і вечерь, проведення переговорів, робочих і особистих зустрічей. Також закладу займаються обслуговуванням найрізноманітніших урочистостей і заходів, включаючи весілля та ювілеї.

Меню ресторану при готелі

Якісне обслуговування в закладі має на увазі наявність універсальної європейської кухні і багатий асортимент бару. Родзинкою можуть стати національні страви. Ціни страв і напоїв в чому визначаються в залежності від рівня готелю.

Кухарі прагнуть задовольнити смаки широкої аудиторії, тому використовують тільки перевірені рецепти. Зазвичай клієнтам пропонують кілька варіантів нарізки, салатів і холодних закусок, супів, гарнірів і других страв, десертів. У період свят в меню можуть бути внесені страви, що відповідають тематиці торжества. Наприклад, під час новорічних і різдвяних канікул гостям можуть бути запропоновані традиційні качка або індичка.

Стандартна винна карта включає кілька варіантів гарячих напоїв, соки, мінеральну воду і алкоголь. Конкретний перелік залежить від ступеня технічної оснащеності кухні.

Чотири причини вибрати готель з рестораном

Головною перевагою такого рішення є можливість не залишати територію готелю без необхідності.

Більшість ресторанів надає постояльцям відчутні знижки.

Їду і напої з меню можна замовити в номер, при цьому доставка буде надзвичайно швидкою.

Багаторівнева охорона забезпечує безпеку для відвідувачів ресторану.