Передноворічна метушня - найприємніша пора року. Всі готують подарунки і ламають голову, чим би таким незвичайним і цікавим здивувати близьких?..

Останні кілька років популярність набирають антистрес хобі. Українці прагнуть знаходити собі заняття, які дозволяють побути наодинці, розслабиться і при цьому своїми руками створити унікальний шедевр. Тому в тренді лідерами стали картини за номерами і алмазна вишивка. Чи чули раніше про таких ноу-хау? Ні? Тоді читайте статтю далі.

Славнозвісний Леонардо да Вінчі придумав неординарний і легкий спосіб, як навчити своїх учнів живопису. Він розграфлював тонкими лініями полотна і цифрами вказував, якими кольорами фарб слід розфарбувати кожен сегмент. Наприклад, 3 - зелений відтінок, 5 - жовтий. Працюючи з підказками, його підопічні в рази швидше виконували завдання і не відволікали постійними уточненнями майстра.

Цей принцип запозичили розробники наборів для малювання і створили картини за номерами. Тільки набагато їх вдосконалили. Малювати можуть всі бажаючі незалежно від віку: і дорослі, і діти. Адже для них підбирають найрізноманітніші сюжети: пейзажі, натюрморти, портрети, абстракція, малюнки з тваринами, птахами, героями мультфільмів і казок. У наборі з картиною вже є акрилові фарби, пензлики, інструкція, як малювати по номерам. Саме ж полотно зі схемою вже натягнуте на дерев'яний підрамник. Намалював картину - вішай її на стіну!

Розмальовки для дорослих захоплюють багатьох! Створивши одну важко зупинитися! Хочеться спробувати розмалювати більш складну роботу, випробувати свої сили в іншому жанрі, підготувати свою особисту колекцію. І асортимент пропозицій допомагає в цьому! Крім класичних малюнків за мотивами відомих художників, з'являються трендові ілюстрації: фото з проекту Слідуй за мною, персонажі фільмів «Зоряні війни» або Гаррі Потер, мандали і символи фен-шуй.


Інший популярний спосіб хенд мейд виробів - алмазна мозаїка. Вона схожа з вишивкою бісером, але теж значно спрощена. Схема малюнка розділена на кольорові квадратики і кожен з них заклеюється спеціальними камінчиками-стразами. Бувають вони круглими або квадратними. Для роботи використовується або пінцет, або клейовий олівець. Все потрібне для роботи теж укомплектовано в набір: полотно на клейовий основі, камінчики, контейнери і пакетики для них, інструкція, аксесуари. Готова робота виглядає блискучою і яскравою! Більшість шедеврів необхідно буде оформляти в багетну раму.

Якщо побажаєте випробувати одне їх новомодних хобі, клікайте на посиланнях вище і відвідайте інтернет-магазин Raskras.com.ua, де можна придбати набори із доставкою у Луцьк.