Адаптація учнів в колективі відбувається по-різному у різному віці. Але є й спільні риси, знання яких допоможе вчителю розпізнавати поведінкові сигнали від дітей та надати їм допомогу. Цій темі присвячено безкоштовний вебінар від «Всеосвіти», спікером якого є Олена Черниш – керівник громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада», досвідчений психолог та автор програм із грифом МОН.

До участі у вебінарі запрошуються усі працівники закладів освіти, в тому числі, психологи та соціальні педагоги.

Кваліфікований спікер надасть усю науково обґрунтовану інформацію щодо причин порушення адаптації та ускладнень на різних етапах. Практичний блок відеолекції передбачає виконання завдань, на прикладі яких можна виявити учнів із порушенням адаптації в учнівському колективі, а потім виконати корекційну роботу.

Крім висвітлення поняття адаптації, учасники отримають чіткий алгоритм дій для допомоги першокласникам, п’ятикласникам та учням 10 класів, які зустрічають перешкоди на шляху адаптації до нового середовища.

Усі додаткові матеріали вебінару будуть доступні до звантаження одразу після перегляду, а попередньо ознайомитись зі змістом можна з допомогою анотації. Онлайн-запис вебінару можна переглядати повторно.

Після перегляду основного матеріалу безкоштовного вебінару на тему: «Формування навичок адаптації учнів в різні вікові періоди», учасникам буде запропоновано пройти тестування для перевірки якості засвоєних знань. Успішний результат перевірки заноситься до Свідоцтва про участь. Його отримує кожен охочий, сплативши вартість в сумі 49 грн за допомогою інтернет-банкінгу або квитанції. Унікальний номер отриманого учасником документу можна перевірити на офіційному сайті «Всеосвіти». Звантажити свідоцтво в електронному вигляді ви зможете одразу після надходження електронного платежу або протягом 2-3 днів після оплати у відділенні банку.

Корисні матеріали для підготовки до уроків, позакласної та позашкільної роботи з учнями, їх підготовки до ЗНО та багато інших методичних матеріалів зібрано в онлайн-бібліотеці порталу. Матеріали було завантажено педагогами з усіх куточків України з метою обміну досвідом. Авторське право залишається за педагогом, що підтверджено Свідоцтвом про публікацію на сайті.

Серед найактивніших користувачів щотижня в рамках акції «Методичний тиждень» організаторами розігрується головний приз: 500 грн та можливість безкоштовного отримання Сертифіката учасника будь-якого вебінару після його перегляду.

Крім того, автори методичних розробок мають можливість отримати картку учасника клубу «Всеосвіта», яка надає 20 % знижку на всі освітні послуги порталу.

Вчителі загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій також можуть долучати своїх учнів до участі в дистанційних предметних олімпіадах. Детальні умови реєстрації та участі розміщено на офіційному сайті освітньої платформи.

Джерело https://vseosvita.ua