Як краще розвивати малюків

У наш час більшість молодих батьків стурбовані питанням раннього розвитку дітей. І це занепокоєння постійно підтримується інформацією з різних джерел, які стверджують, що найбільш ефективний період для розвитку людського мозку – це перші три роки його життя. Ось чому переважна більшість батьків роблять все для того щоб забезпечити розвиток малюка в цей період. Тому дитину віддають в різні групи дитячих розвиваючих центрів, а також запрошують репетиторів додому.

Як правило, діти дійсно здатні вбирати в себе величезну кількість різнопланової інформації. Вони ходять на музичні, танцювальні, художні гуртки, спортивні секції, а також на різні уроки, спрямовані на стимуляцію логічного, аналітичного мислення.

Але більшість психологів дотримуються думки, що не всіх дітей можна завантажувати різноплановими заняттями. А також, що розвиток в ігровій формі – це відмінне поєднання користі і розваги для малюків.

У спеціалізованому інтернет-магазині Тойекспрес ви зможете підібрати для маленьких допитливих чомучок найрізноманітніші ігрові розвивалки:

  • конструктори з великих деталей, з масою варіантів збірки будиночків, транспорту, а також інших виробів;

  • інтерактивні іграшки, що розвивають зорове, слухове сприйняття малюків, а також ті, що знайомлять їх з різними представниками тваринного світу;

  • різні вироби, що розвивають дрібну моторику – коли малюки, граючи, перебирають пальчиками різні на дотик і за формою фігурки або поверхні.

А ще є виробники, що спеціалізуються на випуску розвиваючих іграшок для дітей, такі як Learning Resources.

У чому переваги спеціалізованої ігрової продукції

Розробкою toyexpress.com.ua/catalog/igrovye-nabory/nabory-learning-resources фігурок льонінг ресурс компанія займалася з урахуванням рекомендацій дитячих психологів, а також педіатрів. Вироби цієї лінійки дозволяють познайомити дітей з основними кольорами, з різними формами, числами, овочами і фруктами, тваринами, а також найпростішими фізичними законами. Адже діти із захопленням знайомляться з функцією магніту, захованого в спеціальній паличці, що притягає прозорі різнокольорові кружечки.

Також малюки із задоволенням використовують спеціальні щипці, якими слід брати і перекладати різні предмети, сортуючи їх по тим чи іншим ознакам. Така форма розвитку для малюків – суцільне задоволення!