Вішалка – необхідна річ, що має бути у кожному домі. Важко уявити собі дім, в якому верхній одяг членів родини або гостей кладуть просто на підлогу або ж купкою складають на стілець. І навіть якщо у вітальні є шафа, без вішалки вам майже не обійтись, адже це ідеальний спосіб розвішувати одяг, що ви носите на вулицю, сумки та парасольки.

Особливості вибору вішалки для коридору та вітальні

Для того щоб зрозуміти, яка вішалка найкраще за все впишеться у ваш дім або квартиру, пропонуємо звернути увагу на наступні критерії:

  • кількість вільного місця;

  • кращий варіант розташування: на стіні або на підлозі;

  • матеріал, з якого вона буде виготовлена.

Багато речей може вмістити вішалка-шафа, що розташовується на підлозі та представляє собою модульну систему. Зазвичай такі конструкції виготовляють із ДСП, а для дверцят використовують МДФ плити або ж дзеркала. Зазвичай для верхнього одягу передбачені окремі гачки, а для більш легкого одягу та аксесуарів є спеціальна конструкція, що висувається за необхідності. Аби така вішалка була зручна і дорослим, і дітям, усі елементи розміщають на різних рівнях.

Другий тип – вішалки, що монтуються на стіну. Такий тип можна легко розташувати навіть у найменшому приміщенні, адже він займає мінімальну кількість простору. Міцні гачки, що також розташовуються на різних рівнях, можуть витримати вагу навіть найтяжчого одягу. Навісні конструкції вважаються більш місткими, особливо, якщо в ній передбачена додаткова верхня полиця для капелюхів та аксесуарів.

Вішалки для підлоги – ще один спосіб відкрито зберігати верхній одяг. Головний аргумент на користь такого вибору – мобільність. За необхідності, вішалка може бути прибрана або переставлена в інше місце, навіть якщо на ній вже є одяг. До того ж, такі моделі досить різноманітні в своєму дизайні, а для того, аби вони були міцними, використовують сучасні та надійні матеріали.

Обираємо та купуємо вішалку у Львові

Щойно ви визначитесь з тим, який з перелічених типів вішалок буде зручним саме для вас, можна буде переходити до вибору та придбання конкретної моделі. Якщо використовувати для цього сайт-навігатор, то вибір буде максимально простим та зручним. Декілька сотень різних моделей запропоновано львів’янам в спеціальному каталозі вішалок, що доступний для перегляду кожному.

Що ж стосується самої процедури придбання, то завдяки навігатору вона також буде значно простішою: перейшовши на сторінку вподобаного товару, ви можете побачити пропозиції всіх магазинів та порівняти ціни, які вони пропонують. Це дозволить вам обрати найкращу з усіх пропозицій, навіть не відвідуючи магазини особисто. Таким чином, використовуючи лише один сайт, ви можете побачити всі пропозиції і здійснити вигідну покупку.