Найважливіший атрибут шлюбу — обручка. Без неї весілля взагалі не буває. По суті, для весілля необхідне дотримання двох умов: наявність самих наречених, тобто нареченого і нареченої, і наявність обручок. Можна обійтися без весільної сукні, без фати, без весільного букета, без свідків, гостей, банкету, вінчання і всіх інших атрибутів весілля.

Одягаючи кільце на руку другій половинці, люблячі серця роблять самий таємний весільний ритуал. За думкою експертів інтернет-магазину Злато, обручки для наречених пов'язують дві долі міцно і надовго, в ідеалі — до самої смерті.

Що насправді означає обручка?

Існує безліч жартівливих трактувань цього приводу. Наприклад, початковий рахунок у подружньому житті - 0: 0. Ймовірно, цю версію придумали женихи — любителі футболу, які, вступаючи в шлюб, потай сподіваються забити у ворота своєї нареченої не один м'яч.

Правда, життя після весілля показує, що наречені набагато результативніше пробивають одинадцятиметровий удар у ворота своїх суджених і здатні з легкістю парирувати будь-який удар нареченого.

Більш радикальна версія свідчить, що обручки — це чека від гранати. Тобто, весілля, за цією версією — це початок війни, в якій кожен з подружжя підклав іншому гранату. Добре, що в реальному житті можна підкласти максимум свиню.

Деякі жартують, що, мовляв, обручка — це справжнісінькі кайдани або наручники. Ця версія не така страшна, як здається на перший погляд. Наприклад, прикувати наручниками наречену до ліжка — хіба не мрія нареченого?

Взагалі, на будь-яку річ можна дивитися по-різному, все залежить від настрою. Комусь здається, що кільце — це перша ланка в подружньому житті. А хтось вважає, що це кайдани в подружній каторзі і тікає від весілля, як нечиста сила від святої води. А хтось впивається нескінченністю кільця, і вважає, що любов подружжя так само нескінченні.

Насправді, символ нескінченної любові і є одним з істинних значень обручки. У давнину кільце вважалося оберегом: одягаючи його на руку коханій людині, він ніби захищає його від будь-якого роду напастей і негараздів, від усього поганого і ворожого. Напевно, тому обручку на весіллі так важливо, що весілля без нього взагалі немислима.

Таємниця обручки

Обручальні кільця в українському стилі

Чому обручку носять на безіменному пальці? Щоб розказати про це, достатньо провести простий експеримент. Китайці вважають, що:

  • Великий палець - це символ батьків.
  • Вказівний - брати і сестри.
  • Середній - символ самого себе.
  • Безіменний - символ другої половинки, коханого або коханої.
  • Мізинець - символ дітей.

Якщо скласти всі пальці один до одного, а середні зігнути у долоньки, та спробувати роз’єднувати пальці по парам, то всі пальчики, крім безіменних вийде роз’єднати без зусиль, а ось безіменні пальці залишуться з’єднаними. Експерти інтернет-магазину Zlato підкреслюють, що тільки ці два пальця неможливо відірвати один від одного, тому що закохані все життя разом, і будуть разом завжди, що б не трапилося.