Коли ти тільки розпочинаєш свою справу, необхідно мати впевненість у тому, що законодавча влада зможе запропонувати механізми направленні на допомогу та створення коректних умов для молодих підприємців. Нажаль, на даний час не кожен має впевненість у завтрашньому дні.

Коли я розпочинав створювати свій бізнес, часи також були не прості, та це дало мені можливість сьогодні, мати більш ніж 30 років досвіду, кожен з котрих загартований труднощами. Як Голова Правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова Формація» я часто маю справу з підприємцями, які шукають не лише поради, а й створення умов сприяючих до розвитку.

Коли я розпочинав свій шлях, цих умов у країні не було. Ситуація на ринку мала дві сторони. Перша – цікавість до нового ринку постачальників, та можливість піймати удачу, друга – недовіра інвесторів. Так як на початку я не мав ані грошей, ані знайомств, які допомогли би мені засвоїти свою справу, прийшлося буди наполегливим та сміливим. Не маючи чого втрачати я зібрав увесь шарм та знання англійської мови і вмовив іноземний банк надати мені позику на вигідних умовах.

Маленька дистриб’юторська компанія в якій працювало с десяток осіб почала постачати товари недуже успішних виробників. Ті хто мав достатню якість товару, але не могли витримати конкуренції зайняли вільні позиції на ринку. Наша компанія росла і розвивалась, завдяки чому, і по сьогодні у кожному магазині України можна знайти  продукцію гігантів «Туборг» і «Гіннес», жуйки «Стіморол», «Дірол», «Ріглі», «Орбіт», парфумерія, косметика «Шварцкопф», «Хенкель», «Лонда» та інших.

Згодом наш колектив виріс до 300 осіб, а багато початківців відкрили власну справу. Понад 40 компаній будучих сьогоднішній ринок збиту створені вихідцями колись нікому невідомого дистриб’ютора.  

Якщо запитати мене «що головне у бізнесі?», я не вагаючись відповім – сміливість, бажання та наснага займатися «своєю» справою.

Щоб досягти успіху, знайдіть свою ланку та розвивайтесь. Весь час вчиться, пробуйте, шукайте шляхи, та приймаючи відмову не опускайте руки. Не чекайте «вільного» місяці у бізнесі! Такого поняття взагалі не існує! Вам потрібно лише любити свою справу та залишатися завжди ризикованим сміливцем, який підходить до вирішення любих питань упевнено та позитивно.

Кредісов Вячеслав