Корейська компанія Kumho є одним з провідних світових виробників покришок. Свою історію бренд почав в 1946 році і на сьогоднішній день є загальноприйнятим лідером в області розробки, створення і випуску коліс для легкових і вантажних автомобілів. Щорічно під цією торговою маркою випускається більше 30 мільйонів коліс, які реалізуються за допомогою декількох сотень офіційних дилерських центрів, які розташовані по всьому світу. Ознайомитися з докладним асортиментом продукції можна перейшовши за посиланням - https://koleso2000.ua/shini/kumho.

Літні шини Kumho

Корейська гума Kumho відрізняється ідеальним балансом високої якості і доступної ціни. Серед літнього асортименту вигідним чином виділяються шини HP91 Crugen, які спочатку були розроблені для американських водіїв, а вже пізніше надійшли в продаж на території Європи.

Модель відрізняється підвищеним рівнем комфорту і керованості в процесі експлуатації. Виріб в точності відповідає високим світовим стандартам і є лідируючою пропозицією в категорії високопродуктивних шин «High Performance». Асиметричний дизайн протекторної зони з багатокроковим розташуванням блоків дозволяє утримувати хиткий баланс між акустичним комфортом і гідними тягово-зчіпними властивостями. Використання технології C-Cut 3D дозволяє розраховувати на якісний захист від аквапланування і без ризику для безпеки пересуватися в дощову погоду.

Ще одним преміальним продуктом компанії стали шини Kumho Crugen Premium KL33, які призначені для люксових кросоверів і позашляховиків. Технічно даний продукт являє категорію «High Terrain», яка допомагає використовувати продукт, як в умовах асфальтових покриттів, так і за його межами.

Серед характерних особливостей можна відзначити прекрасну маневреність коліс, що досягається за рахунок округлих плечових зон. Низький рівень виникнення вібрацій і резонансних шумів забезпечується сучасним протектором, який розроблявся за допомогою передових програм по тривимірному моделюванню. Ще однією перевагою продукту став інноваційний склад гумової суміші, який демонструє стійкість до нагрівання і зносу.

Зимові шини Kumho

Асортимент продукції, призначений для зимового використання, представляє безліч найрізноманітніших варіантів. Одним з найбільш цікавих продуктів є шини Kumho I Zen KW31, які отримали спрямований дизайн протекторної зони з великою кількістю тривимірних ламелей. Подібна особливість дозволяє утримувати високу прохідність і відмінне управління на найскладніших ділянках шляху (сльота, лід).

Відмінною особливістю продукту стала система, що дозволяє протистояти налипанню снігу, який може забивати дренажні канали і знижувати функціональність коліс від інших виробників. Бічна поверхня відрізняється підвищеною міцністю, що знижує ризик отримання механічних пошкоджень. Багатокомпонентний склад гумової суміші дозволив розширити діапазон робочих температур і позитивним чином позначився на паливної економії.

Зимова модель Kumho WinterCraft Wi31 була однією з найбільш очікуваних новинок від корейської компанії. Колеса прийшли на зміну I'Zen KW22, які за багато років перебування на ринку встигли зарекомендувати себе виключно з позитивного боку. Уже перші незалежні тестування моделі WinterCraft Wi31 показали повну перевагу новинки, яка продемонструвала найвищі показники паливної економічності й зчіпних властивостей на зимових дорогах.

 

Корейська гума має фірмовий дизайн, який допомагає забезпечувати високу прохідність і низький рівень шуму. Оптимізоване розташування сталевих шипів дозволяє підтримувати стабільне зчеплення на слизьких ділянках шляху. Активне використання ламелей з тривимірною структурою і досить великі дренажні канали знижують ризик виникнення аквапланування.