Познайомитись з відомими історичними та культурними пам’ятками Ужгорода, оглянути його мальовничі околиці, поїхати на Синевир або в Долину нарцисів, побувати на Драгобраті або в Мукачівському замку вам в будь-яку пору року допоможе компанія Payless, яка за доступними цінами надає машини напрокат в Ужгороді. Так ви будете абсолютно вільно і комфортно пересуватися Карпатським краєм, як туристичними маршрутами, так і в справах бізнесу.

Що пропонує відомий сервіс?

Аренда авто в Ужгороді, як і в інших великих містах України від компанії Payless, дає змогу скористатись будь-яким автомобілем відповідно до своїх індивідуальних потреб, побажань та фінансових можливостей. Незалежно від того, що ви оберете – економ-варіант, Преміум чи мінівен, ви гарантовано отримаєте чисту, з повним баком пального, у відмінному технічному стані автівку. Адже все транспортні засоби з власного автопарку компанії:

  • Не старші 3 років;
  • Оснащені всім необхідним для тривалого користування;
  • Застраховані відповідно до чинного законодавства України.

Ви можете замовити авто напрокат з водієм і без, на декілька годин, добу, тиждень та більш тривалий термін. Завчасно забронювавши необхідну автівку, ви отримаєте її у будь-якій точці Ужгорода, Мукачевого та найближчих населених пунктів, попередньо вказавши менеджеру адресу та час.

Як замовити авто напрокат?

Звернувшись саме до компанії Payless ви будете приємно вражені простотою процедури оформлення, доступністю цін, прозорістю умов співробітництва. Забронювати вибраний автомобіль можна на сайті компанії або подзвонивши за номером контактного телефону. Для цього вам необхідно мати:

  • Паспорт та ідентифікаційний код (для громадян України);
  • Водійське посвідчення;
  • Стаж керування автомобілем від двох років.

В Payless цінують свій час і час своїх клієнтів, тому оформлення послуги з автопрокату займає всього 15-20 хвилин. Розрахуватись за орендовану машину ви зможете будь-яким зручним способом:

  • Готівкою;
  • Банківською карткою;
  • Безготівковим розрахунком.

Компанія Payless – це сучасний сервіс з повним спектром автооренди за європейськими стандартами та надзвичайно високим рівнем обслуговування. Її співробітники постійно працюють над тим, щоб кожен клієнт залишився задоволеним і став постійним. Звертайтеся в будь-який час і з будь-якого куточка планети. Будьте певні, тут вас не підведуть!