Після новорічних та різдвяних свят у жителів Луцьку завжди відчувається брак грошових коштів на повсякденне життя до наступної заробітної плати. Дивлячись на це, Юнекс Банк з великим задоволенням презентує спеціальну кредитну пропозицію: "Крижаний Бум". Саме те, що так потрібно більшості жителів Луцька, адже відсоткова ставка по готівковому кредиту від Юнекс Банку аж на 3 місці буде перебувати в стані замороження!

Скасовування відсотків аж на цілих 3 місяці!

Згідно з нашими даними, взимку потрібний дещо більший об'єм готівки, ніж зазвичай. Ця тенденція пов'язана з тим, що об'єми витрат наприкінці року збільшуються і до того ж потрібно зробити велику купу подарунків. І саме зараз, коли інші банки змагаються за зниження відсотків по кредиту, Юнекс Банк скасовує їх зовсім!

Заради комфорту кожного жителя Луцька була розроблена унікальна пропозиція "Крижаний Бум". Завдяки котрій є можливість:

отримати до 200 000 грн без застави та поруки;

терміном до 12 місяців;

на перші 3 місяці ставка 0%.

Взяти вигідний кредит готівкою в Юнекс Банку

Самостійно приймайте рішення на що витрачати гроші! На подарунки, поїздки в інші країни або просто для своїх особистих цілей, адже їх так багато. Кредит готівкою без відсотків. Що це означає? А значить те, що Вам не доведеться платити ніяких відсотків по кредиту, а тільки повернути гроші протягом трьох місяців, зручним для Вас способом. Тобто, якщо Ви повертаєте кредитні кошти за три місяці, то по кредиту потрібно буде сплатити лише мінімальну річну ставку в розмірі 0,01% річних

«Заморожені» відсотки протягом три місяців діють за умови оформлення кредиту «Крижаний Бум» до 31 Січня 2020 року на сайті банку http://credit.unexbank.ua/ або у відділенні міста за адресою: адресою: вул. Конякіна, 30 (ТРЦ "Варшавський", тел.: 38 (066) 042 40 44). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.