Як прекрасно жити в XXI столітті. У час, коли будь-які товари та послуги можна замовити не виходячи з дому. Це значно економить час, енергію та кошти. Якщо, наприклад, ви в пошуках жалюзі в Луцьку, то вам не обов’язково їхати до будівельних магазинів для того, щоб порівняти асортимент, ціни, сервіс тощо. Достатньо скористатись послугами онлайн-крамниця «Jaluzi Service». Компанія працює у цій сфері понад 18 років і має більше як 20 тисяч задоволених клієнтів зі всієї України.

У Луцьку ви маєте змогу обрати такі види жалюзі:

  • горизонтальні;

  • вертикальні;

  • тканинні ролети системи День-Ніч;

  • рулонні штори / тканинні ролети;

  • римські штори;

  • захисні ролети.

Горизонтальні жалюзі найбільш знайомі нам всім. Але крім стандартних моделей існують ще й більш оновленні, розробленні спеціально для пластикових вікон – venus. Або виконані з незвичних матеріалів, наприклад, дерева.

Для офісних помешкань в лікарню або в заклади навчання вертикальні жалюзі ідеально підходять. Вони можуть бути виготовленні будь-якої висоти. Ламелі – це смужки тканини, що розміщенні вертикально обробленні спеціальними засобами проти збирання пилу та для захисту від сонця. До того ж вони візуально подовжують простір, їх можна зміщувати в одну зі сторін і прокручувати ламелі навколо своєї осі.

Тканині ролети виглядають як одне суцільне полотно, що може кріпитись загалом на все вікно або окрему на кожну частину вікна. Коли ви піднімаєте жалюзі, тканина щільно накручується на вал, а коли опустити, то розкручується. Закритий тип ролетів відрізняється від відкритого тим, що має напрямні, які фіксують рух тканини, а також наявністю короба, що закриває вал.

Тканинні ролети з системою День-Ніч наразі дуже актуальні сьогодні. Виглядають вони не вже як суцільне полотно, а полотно, що має прозорі й не прозорі частини, які чергуються між собою. Плюс ролети мають два шари, що розміщенні вертикально й паралельно оди одному. Щоб досягти напівтемряви або повної темряви потрібно за мотузку переміщувати відрізки прозорих і не прозорих частин.

Такі ролети також можуть бути виготовлення з джуту та бамбуку. Це дуже екологічно рішення, а сьогодні питання екології є вкрай важливим. Вам не потрібно буде думати, як утилізувати жалюзі через кілька десятків років, адже натуральні частини конструкції можуть бути легко компостовані.

Ну й нарешті захисні ролети – це не зовсім жалюзі в стандартному розумінні. Вони розміщуються ззовні помешкань та несуть в собі захисну функцію. Виготовляються зі сплаву сталі та алюмінію, тому є дуже міцними.