Польська меблева фабрика преміального класу «Meble Taranko» дуже відома в Україні своєю якістю, лаконічним смаком та витонченістю. Компанія виготовляє меблі для спальні, їдальні, кабінету, гостьової кімнати тощо. Магазин не просто представляє собою певний каталог продукції, а й демонструє як гармонійно меблі можуть вписуватись в інтер’єр та створювати свій неповторний стиль. Орієнтуючись на подачу, сумісність кольорів та текстур, можна самостійно облаштувати власну домівку, не підключаючи допомогу дизайнерів.

Нещодавно Таранко презентували нові колекції меблів під назвами Rio та Nikeo. Перша поєднує в собі два основних кольори – це дерево «dab rio» та «bialy wysoki polysk rio». Поєднання натуральної світлої деревини з елегантним світлим кольором – безпрограшний варіант для будь-якого інтер’єру. Колекції Rio можна виразити саме рифленою структурою дубових елементів у поєднанні з найблагороднішим кольором – білим. Це створює певний контраст, але не той, що впадає в очі, а такий, що доповнює один одного, створюючи загальну картину. Дизайнери створили в схожому стилі комоди, шафи, ліжка, стелажі, полиці, столи та стільці, детальніше можна ознайомитись на сайті: https://mebletaranko.ua/ru/collection/rio/. Деякі з виробів доповнені скляними боковим вітринами й м’яким підсвічування. Розробники колекції вдало доповнили меблі темно-зеленими та синіми відтінками стільців та ліжок.

Колекція Nikeo більш багатогранна, тому що має в собі поєднання більшої кількості кольорів: «bialy wysoki polysk», «ecru struktura, «ginestra wysoki polysk» і «braz». Тут більшим чином колір бронзи ДСП контрастує з ясними МДФ фасадами. Усі меблі доповнені елегантними й витонченими ніжками та цікавими золотистими ручками. Ідея створення колекції полягала в тому, щоб доповнити просторі, однаково сучасні й стильні апартаменти покупців. В каталозі представлені вітрини, комоди, дзеркала, обідні та журнальні столи, дивани й крісла тощо. Інтер’єр цієї колекції прекрасно доповнив ніжний рожевий, близький до пудрового, та бірюзовий кольори, переглянути можна на сайті https://mebletaranko.ua/ru/collection/nicea/. Але ви можете не зупинятись лише на цьому, а спробувати додати власні кольори та структуру до вашої домівки.

Продукція Таранко також характеризується неймовірною довговічністю, адже виготовляється відповідно до сучасних технологій, саме тому завоювала довіру покупців зі всього світу. Домівка – це те місце де хочеться відчувати максимальний комфорт, затишок та задовольняти свої естетичні потреби саме тому, важливо серйозно підходити до створення інтер’єру. Окрім того, зовнішній вигляд квартири чи дому здатен багато чого розповісти про його власників.