паровий пилесос РовентаСучасна побутова техніка суттєво економить час своїм власникам. Рекомендується витратитися на хороший пилосос, щоб спростити прибирання. Виробники випускають обладнання в широкому асортименті. Величезною популярністю користуються парові пилососи. Їх обирає багато  професіоналів з клінінгових компаній і простих користувачів.

Вибираємо парової пилосос: на що звернути увагу?

Насамперед варто визначитися з виробником. Необхідно враховувати його репутацію, гарантійний термін, країну збірки техніки. . Паровий пилосос Ровента отримує безліч позитивних відгуків. Устаткування радує адекватним співвідношенням ціни, можливостей і довговічності. Купити паровий пилосос французького бренду можна за допомогою сайту rowenta.ua – тут ви зможете оформити замовлення у офіційного дистриб'ютора без націнок і з гарантією.

При виборі парового пилесоса варто звернути увагу на кілька ключових параметрів:

  • Потужність. Від неї залежать ефективність і швидкість збирання. У продажу вдасться знайти порівняно недорогі моделі на 1200 Вт. Є дорожча продуктивна техніка. Її потужність досягає 1700 Вт.
  • Обсяг резервуара для води. Чим він більший, тим довше можна використовувати пилосос без перерви. Компанія «Ровента» випускає пилососи з резервуарами по 0.4, 0.6, 0.7 літрів. При виборі враховуйте параметри кімнат.
  • Рівень шуму. Чим тихіше працює пилосос, тим комфортніше його використовувати. Особливо, якщо прибирання проводиться тривалий час. До того ж цей параметр важливий сім'ям з маленькими дітьми. «Ровента» випускає моделі з рівнем шуму 85 Дб. Це цілком адекватний показник.

Корисно враховувати вагу, ергономічність ручки, розмір пилососа. Все це впливає на зручність його використання.

Чому варто купити паровий пилосос?

Можна навести чимало аргументів на користь цієї техніки:

  • Ефективність. Пар виводиться назовні потужним струменем. У нього висока температура. Це дозволяє провести дезінфекцію поверхонь, усунути навіть складні і застарілі забруднення.
  • Економічність. Завдяки потужньому струмені гарячої пари не потрібно вдаватися до використання миючих засобів.
  • Делікатна робота. Устаткування можна застосовувати практично на всіх поверхнях. Воно не зашкодить крихким і дорогим матеріалам. Можна використовувати пилосос, щоб обробити рослини.
  • Універсальність. Техніка підходить для паркету, кахлю, ламинату, санфаянса (можна застосовувати для сантехніки).
  • Екологічність. Обладнання не виділяє шкідливих речовин.

Рекомендується купити паровий пилосос людям з алергією, сім'ям з дітьми. Його використання – найбезпечніший спосіб дезінфекції. До того ж техніка дозволяє знищити пилових кліщів.