Сьогодні працювати за кордоном стало популярним для вихідців тих країн, які шукають кращої долі, тому що у своїх країнах економічна криза. Польща – сусідня з Україною держава, яка достатньо швидко розвивається і має багато робочих місць для трудових мігрантів. Легальна робота в Польщі приваблює можливістю мати гарантований соцпакет, медичне обслуговування, компенсації за травми тощо. Якщо вам потрібна легальна робота в Польщі у 2020 році наша компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» допоможе зі свіжими вакансіями для чоловіків та жінок.

Особливості працевлаштування чоловіків

Громадяни Польщі останніми роками їдуть до сусідніх країн, тому що за аналогічну працю на території Євросоюзу отримають більше, ніж в своїй державі. Трудових мігрантів з України влаштовують пропозиції, які не цікаві місцевим мешканцям. Серед таких вакансій у 2020 році можна назвати:

 • будівельники різних напрямів, особливо зварювальники, електрики, можна знайти роботу в Польщі для чоловіків навіть цілими бригадами будівельних майстрів;
 • водії: вантажівок, автобусів, далекобійники;
 • робітники заводів, фабрик, різних підприємств та компаній, складів, теплиць, різноробочі;
 • обслуговуючий персонал у готелі, ресторани та менеджери з продаж.

Володіння польською та диплом про освіту будь-якого рівня дозволяє отримати висококваліфіковані посади та вищу зарплату. Цікавить робота для чоловіків в Польщі? Компанія Марисюка пропонує інформацію, відгуки про особливості вакансій та умови життя в країні. Дуже багато пропозицій для чоловіків в сфері сільського господарства. Це сфера некваліфікованої праці, іноді важкої, тому роботодавці віддають перевагу чоловікам.

Ті, хто мають кваліфікаційний рівень комбайнера, тракториста, слюсаря-ремонтника, можуть розраховувати на добру заробітну плату. Робота в Польщі легально пропонується і чоловікам з кваліфікацією лікаря, технолога харчової промисловості, програміста, системних адміністраторів тощо. Рівень оплати праці достатньо високий:

 • водій (категорії В,С, Е) – до 5 тис. злотих;
 • будівельники (електрик, зварювальник) – 3500-6000 злотих;
 • оператори станків, машиністи автотранспорту в цехах – 3 200;
 • робочі на автозаводі, меблевій промисловості – 3000-3500;
 • програмісти, працівники сфери комп’ютерних технологій – від 5 тис. до 30 тис. злотих.

Легальна праця в Польщі для українців тим і приваблива, що на багатьох посадах не потрібно знання мови, або достатньо побутового рівня. Також перспективною є робота для жінок в Польщі. Їм пропонують посади офіціанток, покоївок, працівниць фабрик, теплиць.

Як знайти гарну роботу в Польщі

Роботу в Польщі можна знайти трьома способами:

 1. Робота в Польщі для чоловіків без посередників. Це самостійний пошук вакансій за допомогою інтернету та ЗМІ.
 2. Через знайомих, які вже працювали в Польщі, соціальні мережі, спілкування на форумах мігрантів. Тут можна отримати правдиву інформацію про посади та умови проживання.
 3. Через посередників (офіційний сайт Польщі, агенції з працевлаштування).

Слід бути дуже обережними, користуючись послугами посередників при пошуках працевлаштування за кордоном. В аналітичних центрах радять при виборі фірми-посередника звертати увагу на такі моменти:

 • чи довго компанія відома на ринку праці (бажано від 5 років);
 • як фірма-посередник представлена у ЗМІ обох країн, соцмережах, які про неї відгуки;
 • чи доступна інформація про власників компанії, структурну організацію;
 • чи має ліцензії на території Польщі.

На ринку активізувалися шахраї, які пропонують послуги в сфері праця для чоловіків в Польщі, інших країнах. Завіряють, що вирішують всі питання з оформленням документів і проїздом, беруть гроші (передплату) та зникають. Краще отримати консультації з питань працевлаштування та польського законодавства в місцевих центрах зайнятості.