Всі жінки хочуть здорових, сильних і сяючих волосся. Але часто не вистачає блиску, пружності і життєвої сили. Волосся слабке, тьмяне і ламке. Тільки правильний догляд, адаптований до особистого волосся, зможе допомогти. Компанія Yves Rocher розробила маски для волосся з комбінацією активних інгредієнтів з фруктами агави для здорової шкіри голови і з активними інгредієнтами для красивого волосся, такими як масло жожоба, ягода асаї, екстракт кропиви, масло авокадо і насіння морінгі.

Детоксифицирующие скраб для шкіри голови, який м'яко відлущує епідерміс і очищає шкіру від забруднень і інших залишків - це косметика для укладання, пил та інше. Очищені біля коріння волосся стає більш світлими і здоровим. Отшелушиваючі частки усі на 100% натуральні. Вони містять екстракт морінгі з очисними властивостями. Формула пілінгу з частинками ніжно очищає шкіру голови.

Підтверджена ефективність:

  • • Шкіра голови стає жирною повільніше.
  • • Видаляє 94% дрібних частинок вуглецю.

Формула протестована під дерматологічних контролем

Спосіб застосування: наносити на вологе волосся 1-2 рази на тиждень перед миттям. Вмассіровать. Ретельно промити. Дослідження Ів Роше розробили ідеальну комбінацію детоксикації для волосся, пошкодженного забрудненням: екстракт насіння морінгі традиційно використовується, щоб позбавити від забруднень і дозволити волоссю знову дихати. Фрукти агави подвоюють мікроциркуляцію шкіри голови. Цибулина волосся оптимально забезпечена поживними речовинами щоб бути міцною.

Пілінг проти забруднення 2 в 1

Цей міні - пілінг з насінням морінгі звільняє шкіру голови від шкірного жиру і бруду, а також постачає її киснем. Оскільки гарне волосся починаються зі здорової шкіри голови, ми включили фрукт агави в кожну з наших формул. Цей унікальний активний інгредієнт подвоює мікроциркуляцію, волосся стає сильнішим і красивішим.

Протягом 60 років ми вивчаємо рослинний світ і використовуємо його багатство для задоволення потреб жінок в красі. Постійні дослідження рослин, виробництво нових високоактивних інгредієнтів і розробка асортименту високоефективних продуктів від Yves Rocher - це наші постійні зусилля. Для нас природа - джерело натхнення і серце всього, що ми робимо. Ми знову і знову запитуємо себе і проникаємо в раніше невідомі області. Ми постійно розширюємо наші ноу-хау на всіх рівнях. І наша турбота - постійно мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Наше зобов'язання - гармонія між людьми і навколишнім середовищем.