Модульнi будинки СимфонiяМодульне будівництво давно відоме у світі, його обсяги постійно зростають. Для України каркасно-модульні будинки ще не стали зовсім звичними, але цей напрямок житлового будівництва інтенсивно розвивається. Житлові будинки та дачні будиночки, зведені за канадською технологією можуть стати повноцінною заміною цегляним будівлям.

Особливості модульних будинків

«Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла проектує та виготовляє для населення:

  • одномодульні;
  • двомодульні;
  • багатомодульні житлові будівлі.

Замовники можуть обирати будинки різної комплектації. Це може бути житло повної комплектації, в якому наявні фундамент, тераса, сходинки. Також можна замовити будиночок під обробку. Компанія виконує збірку конструкцій в критих приміщеннях, тому погодні умови не впливають на процес виробництва. Після доставлення модульної конструкції разом з фундаментом на ділянку замовника, на роботи по монтажу знадобиться від 5 днів.
Модульні будинки складаються мінімум з двох модулів, вони мають ефективне утеплення, що забезпечує можливість постійного проживання. Модульні будинки житловою площею до 100 м2 мають зручне планування. В них передбачені спальні кімнати, зал, кухня, санвузол, допоміжні приміщення. Такий будинок дозволяє замовнику уникнути багатьох проблем, що пов'язані з традиційним способом забудови. Про все подбає виробник модульного житла
«Latem Homes».

Види модульних будинків

Компанія «Latem Homes» постійно працює над вдосконаленням каркасно-модульних будинків, розробляє різні їх варіанти. Замовникам пропонуються будинки різних серій: «Сандра», «Гарденвайт», «Симфонія». Житлові модульні будинки серії "СИМФОНІЯ" мають цільнозварений посилений металевий каркас, дах вкритий металочерепицею. В них встановлено енергоощадні вікна, прокладено необхідні комунікації. Для утеплення використовується мін.вата, паро- та гідроізоляція. Всередині стіни та стеля оздоблені дерев'яною вагонкою. Вініловий сайдинг надає будинку стильний вигляд ззовні. Комплектація будинку може змінюватися за бажанням замовника.

Каркасно-модульні будинки не потрібно вводити в експлуатацію, бо за будівельним нормативами України вони вважаються тимчасовим житлом. «Latem Homes» пропонує клієнтам готові проекти будинків, та створює будинки за індивідуальними проектами, в яких враховуються побажаня замовника.