Комфортна обстановка квартири створюється не тільки шляхом красивого оформлення стін. Жодна квартира не буде по-справжньому затишною без меблевих предметів. Правильний вибір меблів та грамотна їх розстановка перетворять будь-яку квартиру в затишне гніздечко, в якому можна провести час, відпочити від роботи, поспілкуватися з близькими людьми.

Де купити кутовий диван?

На сьогоднішній день існує величезна кількість меблевих магазинів, готових запропонувати предмети меблів на будь-який смак та розмір гаманця, тому підібрати меблювання для кімнати не складе труднощів. Але при обстановці кімнати потрібно звернути увагу на м'які меблі: вони повинні бути практичні, функціональні та красиві. Особливо популярні на сьогоднішній день кутові дивани на сайті https://viko-mebli.com.ua/. Якщо за радянських часів м'які куточки на кухні були показником достатку, то сьогодні диваном кутової форми вже нікого не здивуєш. Цей варіант меблів прекрасно вписується не лише в кухонний інтер'єр, але в обстановку будь-якої іншої кімнати.

Як правильно вибрати диван?

Перш за все дайте собі відповідь на три питання: як ви будете використовувати цей диван, де його поставите, якого розміру він повинен бути? В першу чергу задумайтеся, як ви будете його використовувати. Можливо, вам потрібно додаткові місця для сидіння на кухні, або ви потребуєте спальне місце. Кутові дивани можна розділити на кілька умовних груп:

  • дивани для кухні;
  • дитячі диванчики;
  • кутові дивани для віталень.

Кухонні моделі мають невеликі розміри та жорстку оббивку. Часто кутовий диван для кухні обтягнутий водовідштовхувальним матеріалом щоб уникнути передчасного псування. До особливостей цього предмета меблів можна віднести вбудовані ящики під сидінням та відсутність механізму для трансформації в спальне місце.

Дитячі дивани, як правило, обтягнуті яскравою тканиною. Якщо дитина ще маленька, м'який дитячий куточок може замінити йому ліжко. Такий варіант обстановки дозволяє залишити більше вільного простору для рухливих ігор.

Кутові дивани для віталень заслужили особливу популярність серед покупців. Вони можуть бути обтягнуті різними тканинами, натурального або штучного походження. Довжина таких моделей варіюється від 230 см до 280 см. Ширина кута може досягати 170 см. Найчастіше гостинний кутовий диван використовують як спальне місце, тому він забезпечений розкладним механізмом.