Провідна компанія з виробництва міндобрив в Україні "Тетра-Агро" спільно з партнером Банк Львів розробили та запустили спеціальну пропозицію для юридичних та фізичних осіб-підприємців. Ми пропонуємо привабливі умови щодо фінансування купівлі мінерального добрива Нітроамофоска-М.

У Вас є унікальна можливість купити міндобриво Нітроамофоска-М (8:20:25 та 9:18:22) в кредит на вигідних умовах погашення з урахуванням сезонності Вашого бізнесу.

  • За видачу кредиту стягується одноразова комісія 1% від суми кредиту;
  • Жодних комісій за розгляд заявки;
  • Без комісії за дострокове погашення кредиту;
  • В рамках програми Державної підтримки АПК у 2020 році клієнти Банку Львів мають можливість відшкодувати відсотки за кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ.

Банк Львів уже 30 років займає нішу провідного банку, який надає кредитну підтримку бізнесу на території Західної України. За допомогою капіталізації Банку Львів Швейцарським ResponsAbility та завдяки отриманому субординованому кредиту від KfW, Банк покращив здійснення кредитних програм для місцевих підприємців, сільськогосподарських підприємств та приватних клієнтів.

Для українських аграріїв застосування мінеральних добрив є досить важливим, оскільки допомагає покращити показники врожайності. Не менш важливим є економічний показник питання застосування добрива. Ціна добрива імпортних виробників є чималою і придбання такого добрива може бути не виправданим як з економічного боку, так і зі сторони поліпшення якості продукції.

Українські мінеральні добрива нічим не поступаються добривам іноземних виробників, а "Тетра-Агро" має унікальну можливість коригувати склад добрива, враховуючи особливості ґрунту господарства у Вашому регіоні.

Взявши участь у спеціально розробленій програмі кредитування Ви можете купити нпк добрива для покращення врожайності Ваших культур і своєчасно підготуватись до проведення сезонних робіт.

Отримавши додаткові ресурси Ваше господарство стає більш конкурентноздатним, оскільки закупівля добрива у кредит допоможе Вам оптимізувати витрати та одночасно підвищити якість та кількість врожаю. Ви не просто купуєте міндобрива на вигідних умовах кредиту, Ви вкладаєте інвестиції в майбутній урожай.

Ми знаємо, що своєчасна фінансова підтримка є умовою успішного розвитку бізнесу. В умовах епідеміологічної ситуації багато підприємств відчувають труднощі з фінансовими ресурсами. Саме тому, ми створили програму фінансування аграріїв та інших сільськогосподарських підприємств, яка направлена на підтримку аграріїв та успішного й плодовитого сезону.

Даний кредит забезпечує фінансову підтримку агровиробників протягом основного аграрного циклу - Ви можете купити добриво в "низький сезон", вчасно їх внести, зібрати урожай та продати його по кращій ціні та вигідно віддати кредит. Ви получаєте можливість зекономити на купівлі добрива та заробити на висоякісному врожаю, а "Тетра-Агро" і Банк Львів раді Вам у цьому допомогти.